Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Usuwanie prefixów [] z nicku, arena no-pvp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pluginu do czetu kompatybilnego z Factions. Chce zrobić tak, że będzie 'NazwaFrakcji Ranga Nick', a nie tak jak teraz, że '[NazwaFakcji Ranga] Nick'.

 

Szukam także pluginu który wyśle wiadomość na czacie, że jestem juz na arenie PVP lub NO- PVP. Flagi zrobiłem.

Opublikowano

Szukam także pluginu który wyśle wiadomość na czacie, że jestem juz na arenie PVP lub NO- PVP. Flagi zrobiłem.

Chodzi Ci o to , że wchodzisz na arenę pvp i piszę Ci informacja , że jesteś na takowej arenie ? Wpisujesz flagi :

/region flag __Global__ farewell Teren NON-PVP. Jestes bezpieczny.

/region flag Arena farewell Teren PVP. Uwazaj na Siebie.

Szukam jakiegoś poradnika na temat usuwania całkowitego prefixów [] z nicku z PermissionsEx.

Podaj twój plugin do chatu. A co do [ ] po prostu przy prefix wpisujesz '&f'

Opublikowano

Chodzi Ci o to , że wchodzisz na arenę pvp i piszę Ci informacja , że jesteś na takowej arenie ? Wpisujesz flagi :

/region flag __Global__ farewell Teren NON-PVP. Jestes bezpieczny.

/region flag Arena farewell Teren PVP. Uwazaj na Siebie.

 

Podaj twój plugin do chatu. A co do [ ] po prostu przy prefix wpisujesz '&f'

iChat.

 

Pomoże ktoś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...