Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uuups ? Czyżbyśmy złapali MPC na piraceniu ?


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na dół strony gdzie pisze ''Community Forum Software By IPBoard'' a powinno pisać ''Community Forum Software By IPBoard Version''

 

Jeden z Administratorów próbował zrobić fikcyjną licencje ale zapomniał o wersji. W tym momencie pozostaje mi tylko zgłoszenie MPC do IPS Polska i do głównego IPS'u. Chociaż nie wiem czy to zrobie , nie warto chyba marnować takiego forum ale administrator powinien chociaż dpisać numerek. I Dla sprawdzenia wgrajcie jakiś jasny styl na którym widac linki.

Opublikowano

Screen zrobiony ;)

 

IPB To może mają ale jak jest licencja to jest i wersja ;)

Opublikowano

To rozumiem że tak powinno byc?

aetq.jpg

Czyli ten temat o jakieś jebane numerki tak?

 

@To odrazu zgłoś forum pandorymt2 haha:d

phuk.jpg

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Autorze, jak chcesz to ci wytłumaczę jak działa licencja ipb. Bo chyba nie wiesz. Ta stopka jest najmniej znacząca, w dodatku zależna od wersji skryptu pobranego z panelu. Twoja teoria spiskowa, padła.

 

http://www.invisionpower.com/company/piracy.php

Powo

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Gościowi się wydaje, że całe MPC trzyma w szachu...

 

Żałosne, MPC jest legalne, jak ci sięnie podoba 7 liter to żegnamy...

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...