Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Różnica Warrock' ów


Succesown

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Czym się różni warrock zwykly od warrock psp czy w warrocku psp sa np bronie free nie ma cheaterow czy cos w tym stylu?

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Hmm... mi.n item shopem

Na Inter są hackerzy, lagi i wszystko co najgorsze

Na WR PSP też są cheaterzy lecz nie ma laggerów. W item shopie masz więcej lepszych broni

Zagraj, zobaczysz :P

Aaa... Na PSP są postacie z Chapter 1, dźwięki po zabiciu kogoś, krew i można leżeć na CQC

Opublikowano

Co do cheaterów w psp, ta wersja, w którą gramy to jeszcze beta z pewnością nie będzie ich później (w psp spotkałem tylko jednego)

 

to ze teraz sa hakerzy to wina tego ze admini wylaczyli ochrone antyhakerska bo cos testuja ale uwiez mi ze jak byl shox guard to nie bylo wogole hackerow

Opublikowano

@up

Tak

Pobierasz to pierwsze, wypakowujesz na pulpit (i tu masz folder)

Teraz ściągasz to drugie

Wypakowujesz na pulpit

I zawartość tego wklejasz do tego pierwszego.

Powinien Ci się zapytać czy "podmienić pliki"

Dajesz "TAK"

I już ;p

Opublikowano

Jak dlugo bedzie beta?

@edit a tak btw to chyba dlugo jes bo koles ma 48 i nie z polski mowi ze nie jest testerem ani nic

i2e.png

by Valky

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...