Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie perki,dodatki i biegłości do Acr 6.8 ?


Slowik713

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zalezy jaki jest twoj styl gry... jesli grasz bardziej ofensywnie to radze ci zrobic taki setup...

 

Dodatki:

- Skupienie

- Powiekszone magazynki

 

Perki:

- Zreczne rece

- Bezkompromisowy

- Pewna Reka

 

Pakiet uderzeniowy - specjalista:

- Asasyn (2 kille / 1 przy bezkompromisowym)

- Niewidoczny (4 kille / 3 przy bezkompromisowym)

- Zwiad (6 killi / 5 przy bezkompromisowym)

 

Natomiast jesli twoj styl gry jest bardziej defensywny radze ci zrobic taki setup

 

Dodatki:

- Odrzut

- Tlumik

 

Perki:

- Padlinozerca

- Asasyn

- Strzelec

 

Pakiet uderzeniowy - szturm:

- Predator

- Reaper

- AC 130

 

Mysle, ze bedzie ci sie dobrze gralo na takim setupie. (setup byl robiony bardziej pod moj styl gry i jak by mi sie wygodniej gralo)

15vbj5.png

Opublikowano

Napisze w formacie jak kolega wyżej.

 

Dodatki:

- Tłumik (Konieczne!)

- Powiekszone magazynki (Masz aż 45 nabojów w jednym magazynku)

 

Perki:

- Zreczne rece

- Bezkompromisowy

- Strzelec

 

Pakiet uderzeniowy - specjalista:

- Asasyn

- Raport Sytuacyjny

- Pewna ręka / stalker

Opublikowano

Dlaczego specjalista? Ja bym mu dał to samo tylko że Szturm:

Zrzut

Reaper/ Atak śmigłowców

AC 130/ Pawelow

Opublikowano

Pewna ręka sie nie przyda co acr'a, więc polecam tak :

2 Dodatki :

Tłumnik

Powiększona amunicja

2 broń tutaj wybierz sam, chociaż ja polecam:

Mp9 powiększone ammo.

Perki:

Zręczne ręce,

Bezkompromisowy,

Strzelec

Specjalista:

Szybkie wyciąganie, padlinożerca, asasyn.

Gdy grasz szturmem to

Zręczne ręce,

Szybkie wyciąg,

Strzelec

A szturm: Zrzut - jak chcesz ja lubie sie tym bawić ;), reaper jeżeli mapa jest otwarta ac-130 zawsze jest dobre ;]

@@@ 1 post =).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...