Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak mieć nieskończoność członków w swojej Frakcji + Rozwiązanie


sensus12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik wymyślony przez arofaz'a i w częściach przeze mnie ;-)

 

#1. Robimy własne konto, oraz tworzymy na nim frakcje.

 

#2. Wchodzimy na ten sam serwer, nie rejstrujemy się, naszym pierwszym kontem wpisujemy /f invite Nick

 

#3. Drugim kontem wpisujemy f join Nazwa_Frakcji (NIE MOŻE BYĆ ZE SLASHEM [ / ])

 

#4. Jesteśmy we frakcji ;-)

 

Aby ten bug działał, w confingu frakcji musi być ustawione aby można było używac komend bez slasha.

 

 

@Nie piszcie komentarzy

  • Po co to udostępniasz teraz połowa serwerów padnie.
  • Głupi jesteś!

To jest forum o Bugach!

 

 

 

----Rozwiązanie---

 

Wchodzimy w conf.json, który znajduje się w plugins/factions i ustawiamy

 

"allowNoSlashCommand": true

 

na

 

"allowNoSlashCommand": false

<>

Opublikowano

Ten Tutorial to nie wypał ;), a dlaczego ?

Po co mu członkowie skoro nie będą mieli punktów gildii.

Przecież żeby je zdobyć trzeba być w grze :) Pozdrawiam

Zbieram Like ^^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To już nie będzie działało. Dla czego ? Każdy serwer zablokował komendy "f <komenda>" na "/f <komenda>" ze względu na to iż bez tego serwer by był nie wypałem bo można by było usuwać frakcje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...