Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uruchomić skrypt na wybraną aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Przedstawię wam mój problem . Posiadam skrypt gotowy napisany jest to bot do gry na auto atak . Chodzi mi o to bym mógł włączyć ten skrypt na wybrana aplikacje tzn . że skrypt wciska klawisze tylko na aplikacji wybranej przeze mnie i mogę mieć włączony skrypt aplikację ale żebym mógł zminimalizować grę i chodzić np. Po internecie . Może po prostu muszę przypisać skrypt do wybranej aplikacji np. game.exe . Jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc w tym temacie ;-))))

 

Chciałbym aby skrypt klikał przycisk "R" na oknie "Shaiya"

 

#include <GUIConstantsEx.au3>
global $play = false
$tytul_okna = "Shaiya"
HotKeySet("{F1}", "Praca")
HotKeySet("{F2}", "Pauza")
GUICreate("klikanie 1", 200, 200)
GUICtrlCreateLabel("F1 start" & @CR &"F2 stop" & @cr & "co sekunde klika 1", 10, 10, 180, 50)
GUISetState(@SW_SHOW)
$timer = timerinit()
	While 1
			$Msg = GUIGetMsg()
			Switch $Msg
					Case $GUI_EVENT_CLOSE
							Exit
			EndSwitch
if timerdiff($timer) > 10 and $play = true then
ControlSend($tytul_okna,"","","R")
$timer = timerinit()
endif
	WEnd

func Praca()
	$play = true
endfunc
func Pauza()
	$play = false
endfunc

 

Oto mój skrypt jest w nim problem bo wysyła te "R" ale na czacie czyli tylko wtedy kiedy otworze go klawiszem "Enter" a chciałbym by wysyłał "R" bezpośrednio na gre

Opublikowano

linijka:

$tytul_okna = "Shaiya" . tytuł Shaiya zmienasz na co innego.

 

Jak ten skrypt ma działać? Co sek ma klawisz "1" wysyłać? Myśle ż tak zadziała.

 

 

#include <GUIConstantsEx.au3>
$tytul_okna = "Shaiya"
HotKeySet("{F1}", "Praca")
HotKeySet("{F2}", "Pauza")
GUICreate("klikanie 1", 200, 200)
GUICtrlCreateLabel("F1 start" & @CR &"F2 stop" & @cr & "co sekunde klika 1", 10, 10, 180, 50)
GUISetState(@SW_SHOW)

While 1
$Msg = GUIGetMsg()
Switch $Msg
Case $GUI_EVENT_CLOSE
Exit

EndSwitch
WEnd

func Praca()
ControlSend($tytul_okna,"","","1")
Sleep(1000)
endfunc
func Pauza()
Sleep(10000*1000)

endfunc

 

jeżeli nie to dodaj hotkeys do pętli while.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli chcesz, aby program wysyłał KeyStroke do zminimalizowanego okna, nie obędzie się bez ingerencji Pakietów ;-(

 

Co do kodu, który kolega wyżej wysłał, coś mi się zdaje że zjadł jeden argument w ControlSend ;-)

 

 

ControlSend ( "title", "text", controlID, "string" [, flag] )

ControlSend($tutul_okna, " ", " ", "R", 1)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...