Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak się zarabia X tierem?


eloss99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie powiedziane... is7 ze średnią grą na randomach wychodzisz mniej więcej na 0 a w plutonie czasami nawet na +

Opublikowano

xD

 

Jeśli mógłbyś to nie spamuj takimi wiadomościami. Oraz nie nabijaj sobie w ten sposób postów.

Pozdrawiam! ;D

x

Opublikowano

To może ja coś napisze jak to wygląda.Na X tire nie ma możliwości gry bez premi dodatkowo jak nie masz skilla na czołgu to lipa na maksa.Jak ktoś napisał wcześniej,randeomowe nooby często pomagaja w stratach na czołgu.Porada:

1.Premka

2.Skill

3.Odpowiedni ludzie w plutku.

Opublikowano

Witam

 

Z X jest troche inaczej niż na niskich tierach.

Tu grają w 75 % bardziej ogarnięci ludzie, którzy wiedzą o co chodzi w grupie

 

Zarobki zależą od obrażeń jakie zadałeś i ile sam otrzymałeś.

 

Naprawa wynosi ok 30 000

amonicja średnio po 1000 za szt. (15 strzałów = 15 000)

 

Dla przykładu dobra walka ( ok 2000-3000 obrażeń) na IS-4( taki posiadam) na premce wacha się w granicach 40 000 - 60 000

bez premki będzie 30 000 - 40 000

 

Reasumując wszystko zależy czy padniesz no i czy wygra team.

Jednak bez zapasu srebra i Premki to nie polecam grać zbyt często

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...