Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Problem z włączeniem przez Origin


DobeRmanRGH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Zainstalowałem dzisiaj fife 11 i po zainstalowaniu włączam bf3 i gdzy klikam na ikonke bf3 w origin gdzie po kliknięciu w nią powinien sięwłączyć to nic się nie dzieje o co chodzi ?

Czy to przez fife 11 ? A jak nie to przez co ?

Opublikowano

Właśnie uruchomiłem przez battleloga i pojaawił się błąd z ponad paru miesięcy gdzie znów pisze ciągle Joining serwer ;/

Dzisiaj mam taki pechowy dzień że niech mnie szlak trafi ;/

 

I to sięstało dzisiaj dopiero po instalacji fify 11 ;/

Opublikowano

Zrobiłem tak jak napisałeś i chciałem włączyć przez origin i sięnie da a jak włączyłem przez battleloga to pisze

Gra działająca w tle musi zostać zamknięta.

Pomóż

Opublikowano

Dzięki już prawie wszystko ok. Problem w tym że mam lagi jak cholera. Nie widzę nawet swojej broni przeciwników niczego dlaczego ?

Opublikowano

Ram

*

:2GB

 

Procesor

*

:AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz

 

Karta

Graficzna

*

:GeForce GT 240 1024 MB

 

System

operacyjny

: Windows 7 Ultimate 32 Bit

 

Szybko

ść

internetu

: 6 MB/sek Ale do mnie dochodzi ponad 7MB/sek router netia

 

Tylko że zawsze mi tak nie lagowało czasami przez 2 sek ale nie ciągle porażka

 

I czy na tym kompie pójdzie mi MW2 ?

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...