Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problemy


RejestracjaW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem.Otóż coś się stalo z kompem.Ostatnio usunalem 5 wirusow Avastem ;P.

I gdy pobieram grę jakąś (nie w każdej) To się pokazuje takie cos :

 

http://imageshack.us/photo/my-images/254/beztytuuavo.png/

 

 

 

Albo gdy wlaczam skype ,to ok .

Ale gdy klikne na kontakt jakiś to jest to samo ,Caly Program muli .

Co się z tym kompem stało .?

Prosze o szybką odpowiedź ,bede wdzieczny ;)

Opublikowano

Aha i przed tym Zmuleniem gry jest to :

że Jak jest licencja to sie pokazuje :

License Agrement

Please reviev the license (ta pierwsza linijka i nic)

 

@JAK Możesz to zmien . :P

Opublikowano

A0223462.dll

core6.dll

Switchbotv3.exe

Steam serwer.exe

HLC.exe

A0198415.dll

sXe-Disabler.dll

a BYLO TAKIE COS :

C:/WINDOWS/system32/riched20.dll Błąd:Przekroczono limit czasu skanowania

 

I To zaburzenie kompa od Pobrania cs'a sie stalo

Opublikowano

Spróbuj wyczyścić system antywirusem Dr.WEB CureIT po czym ściągnij jakiś regenerator windowsa z neta (naprawiacz) i "przywróć" pliki systemowe, dodatkowo przeinstaluj sterowniki od sprzętu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...