Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lost World |1.2.5!| |60 slotów| |Frakcje, McMMO, Questy| |Losowanie GiftCode| |No Prem| |No WL|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logouun.jpg

 

Wieelki powrót! Pamiętasz te epickie wojny, pełne Taktyk, podkopów, walk, te napady po cichu,

to dobijanie targów za plecami władzy? Tak jest u nas, na serwerze z serwerowni MyneCraft.pl!

U nas możesz wybrać: samotne życie w puszczach, lub gildijne wojny, współpraca przeciw wrogom.

To od Ciebie zależy kim zostaniesz i co będziesz robił!

 

2 Mapy: Główna, oraz Survivalowa. Na Głównej jest wiele ciekawych rzeczy (patrz niżej), ale jest ocuboidowana.

Na Survivalowej można zakładać Gildie, budować, oraz robić wiele innych rzeczy.

 

Mamy innowacyjny system frakcji. Wprowadzony jest nowy system rabowania. Każdy VIP może założyć frakcję,

jednak frakcja nie ma żadnego zabezpieczenia (claima). Trzeba strzec swojej gildii jak oka w głowie :)

Z tego powodu nie ma komendy /f sethome, ale w zamian za nią jest komenda /f setwarp - tworzy warpa dostępnego

tylko dla członków danej frakcji!

 

Na naszym serwerze jest duużo elementów survivalu, ale dzięki McMMO, Grobowcom,

pieniądzom - dochodzi nutka (wcale nie taka mała) RolePlayu!

Jeśli zakupisz VIPa - 10zł (SMS, Przelew, PayPal) - masz zarezerwowany slot na serwerze!

Dodatkowo, jako VIP, możesz założyć własną frakcję!

Dla VIPów są przeprowadzane losowania GiftCode'ów - raz na miesiąc!

Wpisz /vip (na serwerze), aby dowiedzieć się więcej o VIPie :)

 

Plugin Citizens odpowiada za NPC. Na razie informują gracza, oraz sprzedają i kupują towary.

Jednak najważniejszą ich rolą jest rozdawanie Questów. Możesz sobie nieco zarobić,

wykonując zadania zlecone przez NPC.

 

Spawn jest duży i przestronny, są tam sklepy, budynki użytkowe, areny, targ, oraz inne bajery.

Oczywiście na spawnie wyłączone jest PvP.

 

Dzięki pluginowi McMMO zawsze jest co robić :)

Dodaje on skille, oraz specjalne zdolności. Warto się ćwiczyć, bo można wygrać bardzo fajne nagrody w

specjalnych konkursach! U nas na pewno nie będzie Ci się nudzić!

 

Na Mapie Głównej - ogromnej, ocuboidowanej mapce (2000x2000) możesz znaleźć tajemnicze grobowce, a w nich cenne przedmioty,

dzięki którym staniesz się potęgą, ale uważaj, bo możesz znaleźć też przeklęte grobowce,

w których możesz nabawić się trucizny, albo całkowicie umrzeć! Na mapce są także Katakumby,

w których w zamian za walkę można zdobyć pieniądze, oraz ciekawe przedmioty!

 

Po Mapie Głównej rozsiane są też portale do Netheru, których sam nie możesz zrobić! Żeby zdobyć materiały

takie jak brodawki, dropy z mobów Netherowych - musisz poszukać portalu, co sprawia, że te

materiały są cenniejsze niż zwykle, oraz bardziej pożądane!

 

Jesteśmy zabezpieczeni przed XRayem, cheatami, grieferami, dzięki czemu nikt złośliwy nam nic nie zrobi! :)

Najnowsze wersje pluginów, oraz Bukkita eliminują uciążliwe buggi, laggi.

Jesteśmy nawet zabezpieczeni przed wylogowywaniem się w czasie walki - jeśli jesteś w czasie walki (sprawdź /ct)

Twój NPC z Twoimi itemkami zostanie przez 10 sekund na serwerze, i będzie możliwy do zabicia!

 

Serwer ma dużo zmodyfikowanych pluginów, niektóre autorskie.

Dlatego zapraszamy do nas! Jest to serwer RP+Surv :) Serwer stoi na Bukkicie na wersji 1.2.5

Na forum opisane są najważniejsze pluginy, oraz pomoc do nich!

 

Zapraszamy, szukamy stałych graczy! Mamy własnego, dużego TSa :)

 

Adresy IP:

 

IP serwera - lw.MyneCraft.pl

TeamSpeak - ts.MyneCraft.pl

Forum o grze i serwerze, oraz portal - podamy na serwerze :)

 

Team - najważniejsze osoby:

 

Właściciel: Invicter

Admin #1: ReyGran

Admin #2: tomaszjar

Admin #3: Render2412

Admin #4: DevilGoku

 

Screenshoty:

 

2012_03_11_19_21_12.jpg 2012_03_11_19_26_59.jpg 2012_03_11_19_46_03.jpg

 

Dodatkowe informacje :)

Czekamy na fajnych, ogarniętych graczy. Bo co to za serwer bez graczy!

Nie daj się prosić na serwer! Po prostu wbijaj!

 

Pluginy:

- OrebFuscator (Anti-XRay),

- Combat Tag,

- NoCheatPlus,

- ChestShop,

- iConomy,

- Factions,

- McMMO,

- Citizens,

- wiele, wiele innych...

 

Poradnik dla nowych graczy:

 

1. Do gildii rekrutacja jest najczęściej na forum

2. Można być bezgildijnym

3. Własną frakcję może mieć tylko VIP

4. Nie wolno stawiać brzydkich budowli, griefować [mapy]

5. Na spawnie jest No-PvP.

6. Na Mapie Głównej jest cuboid, na Survival nie.

7. Niektóre rzeczy mogą nie działać (bugg)

8. VIPa można kupić przez Przelew, PayPal, SMS :)

 

Jeśli napiszesz w tym temacie: "Nick: [TwójNick]", i zgłosisz się w grze podając nazwę forum -

dostaniesz diamencika - na dobry start! :)

 

Zapraszamy!

 

Na serwerze mogą wystąpić buggi pluginów, i coś może nie działać. Wystarczy nam o tym napisać.

 

Do modów:

Proszę o zamknięcie wszystkich pozostałych reklam, tą zostawić otwartą

:)

Opublikowano

No cóż. Serwer baardzo fajny! Questy, McMMO, i te losowania GiftCodów! Oprócz tego epicki spawn, miła Administracja, fajni gracze...

Częste eventy, własny TS, kilka innych serwerów! Super! Polecam! :)

 

 

Polecam - super serwer!

Opublikowano

jest factions, a nie ma claimow ? - nie wbijam, nie chce bys okradany przez no life, ktory o 4 nad ranem rozwali i okradnie wszystkie gildie na serwerze

Opublikowano

I właśnie o to chodzi na survivalu -.-

Trzeba się ukryć dobrze - u nich ani xray, ani cavefinder, ani chestfinder nie działa :)

 

Wystarczyło żebyś chociaż trochę pomyślał -.-

Opublikowano

I właśnie o to chodzi na survivalu -.-

Trzeba się ukryć dobrze - u nich ani xray, ani cavefinder, ani chestfinder nie działa :)

 

Wystarczyło żebyś chociaż trochę pomyślał -.-

]

czlowieku ! factions jest po to, zeby tworzyc niesamowite zamki i chronic ich przed najazdami etc. , a jak bede chcial robic dziuple w skale i sie chowac przed ludzmi to pojde na 100% survival

Opublikowano

WL było ON, gdyż trwała przerwa techniczna :)

Od teraz można z jednego IP wchodzić tylko na jedno konto...

 

Jeśli grasz z bratem, ktoś nie może wejść na serwer - zgłoś to do Admina - na pewno Ci pomożemy (dodamy do listy wyjątków)!

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

na serverze grajom d dzieci nchce sobie wejsc i nie moge bo ktos gra na piracie na mym nicku -,- Moj Nick NokiaPl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...