Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Download - Wielkie Średniowieczne Miasto nad Rzeką.


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Spora mapa z dużą ilością fajnych miejsc.

Sporo domków i ciekawych budowli.

Mapę pokazałem tylko z grupsza resztę sami zwiedzicie.

 

 

Prezentacja Mapy:

 

 

Download

https://hotfile.com/dl/156898264/ca2733f/56.zip.html

 

Skan

http://allegaleria.pl/images/ufmgov6ywn9r1xnxa7.jpg

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Budynki to bardziej styl elficki.

Mapa ciekawa.

Ten pomarańczowy kolor domków jest po prostu brzydki, dla mnie.

 

Napisz, czy można wykorzystać ją do własnych celów.

Opublikowano

Budynki to bardziej styl elficki.

Mapa ciekawa.

Ten pomarańczowy kolor domków jest po prostu brzydki, dla mnie.

 

Napisz, czy można wykorzystać ją do własnych celów.

 

Jest download przecież. Więc po co takie pytania. Jak jest to bierz i korzystaj :>

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Mapa nie jest Twoja, czyż nie?

Mapa jest duuuża oraz bardzo dokładnie wykonana. Do tego popieram Drakeseko, też mi się widzi ta mapa z elfami. (Nwm czemu)

Tak jak powiedziałeś w filmie, jest dużo zakamarków oraz dobra jest ta mapa na mutliplayer, lecz na singleplayer raczej nie, bo już mamy wszystko zbudowane. :P

Dam ci like za wstawke, aby Cię to motywowało do dalszych publikacji.

 

Ps.

Przy gadaniu trochę przynudzałeś i zauważyłem, że jest to Twój drugi filmik w którym jesteś śpiący. :P

Opublikowano

Mapa nie jest Twoja, czyż nie?

Mapa jest duuuża oraz bardzo dokładnie wykonana. Do tego popieram Drakeseko, też mi się widzi ta mapa z elfami. (Nwm czemu)

Tak jak powiedziałeś w filmie, jest dużo zakamarków oraz dobra jest ta mapa na mutliplayer, lecz na singleplayer raczej nie, bo już mamy wszystko zbudowane. :P

Dam ci like za wstawke, aby Cię to motywowało do dalszych publikacji.

 

Ps.

Przy gadaniu trochę przynudzałeś i zauważyłem, że jest to Twój drugi filmik w którym jesteś śpiący. :P

 

Śpiący, filmik robiłem nie dawno a spójrzmy na godzinę. Ogólnie mapa nie jest moja wykopałem ją przez przypadek skądś już nie pamiętam skąd po prostu znalazłem i spodobała mi się.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Mi również wygląda to na styl elficki. Jednak teren wygląda bardzo okazyjnie. To że byłeś śpiący nic nie szkodzi :D

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna mapka, i rzczywiście tak jak @UP: gdyby te domy były wbudowane w drzewach to rzeczywiście byłyby elfie. Tylko nieco mi nie pasuje ta pomarańczowa wełna w ścianach średniowiecznych domów. Gdyby zastąpić ją zwykłymi deskami byłoby - moim zdaniem - ładniej.

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku

Bywalec MPC | ProUser

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Szkoda, że dowland nie działa, bo fajnie wygląda.

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak dla mnie - bomba ;) Lubie sobie tak pochodzić po mapach i popatrzeć na budowle innych, szczególnie jeśli są tak bombowo bombowe jak te ;)

Serwer w którym odkryjesz prawdziwego siebie.



ELERION


Opublikowano

 

Witam,

Spora mapa z dużą ilością fajnych miejsc.

Sporo domków i ciekawych budowli.

Mapę pokazałem tylko z grupsza resztę sami zwiedzicie.

 

 

Prezentacja Mapy:

 

 

Download

https://hotfile.com/dl/156898264/ca2733f/56.zip.html
Skan

http://allegaleria.pl/images/ufmgov6ywn9r1xnxa7.jpg

podoba mi sie

xxx - jest dział do publikacji serwerów.

 

Opublikowano

Gratulacje SonikX, świeta robota.

Ja jednak, dodałbym ( na twoim miejscu ) DL do TexturePack'a, który według Ciebie najlepiej pasuje do tej mapy. Pozdrawiam ;)

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...