Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o nowych dodatkach do pojazdów?


Shaylo

Dodatki "różne" do samochodów.  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ?wiate?ka d?wi?ki itp s? fajne?

    • Tak!
      10
    • Nie!
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo!

 

Electronic Arts robi teraz wiele zmian i dodaje wiele nowości do świata Need for Speed: World. Jednym z ich projektów są dodatki do samochodów wbudowane przy zakupie takie jak: Policyjne Światła, Muzyka, Dźwięk Syren.

A więc jak to wygląda w praktyce w spoilerach linki:

 

 

 

Muzyka (K):

 

 

Dźwięk syreny (K):

 

 

Czy takie "bajery" są dla was czymś interesującym co myślicie o dodaniu ich do gry i ich funkcojonowaniu, szczerze to gdyby dało się je kupić do każdego wozu to mogły by powstawać nowe miejsca spotkań rózne flash moby i innego typu eventy.

Może posiadasz taki wóz, powiedz nam co cie w nim zaciekawiło.

Opublikowano

@TheDominik

Kiedyś był event, że światełka dropiły z wyścigów. Teraz wogóle nie nie da, nawet za ten zestaw.

@top

Taaak! Jaram się tym jak... niepowiem kto. Bardzo fajne urozmaicenie gry. Cieszy oko/ucho <3

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Kurde chciałbym ten dzwięk sygnałów...

 

W sumie w tym elise mogli by zrobić inne nutki a nie jedna i ta sama ...

Opublikowano

Mogliby zrobić jeszcze osobno tuning karoserii, maski i spoilera oraz dodać coś na styl Autosculpt jak w NFS Carbon (osobny tuning każdej części). Wtedy był by większy manewr do popisu i auta były by bardziej oryginalne. I mam takie pytanko, dźwięk syren policyjnych to tylko w Viperze czy w innych autach policyjnych też są?

Opublikowano

Tylko i wyłącznie w Viper...

 

To taki dodatek wart 10k SB :DD

Opublikowano

Nawiasem mówiąc ten viper to złom ze względu na osiągi. Cena taka, bo ma super wygląd, swiatełka no i tą cudną syrenę <3

Ale jego tylko dla tego bajeru nie ma co kupować, bo to kasa w błoto.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jednym słowem Elite jak tamte inne tzn nie licząc elite Elipse to miodzio samochodzik <3

Opublikowano

Nie tylko bass jest na maxa dobry do wyscigów i all in prowadzenie miodzio i Max jak i V-Max zajebisty.

Opublikowano

Bas basem, ale taki jeden w kółko? :/

dobrze, że ma cudne osiągi :) Ale kiepskie sterowanie pogorsza sprawę...

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...