Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Build, Skille, Porady na temat Barbarzyńcy.


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Siemka



Dziś przedstawię wam podstawowe informacje o Barbarzyńcy w kultowej grze Diablo 3 ;)
Barbarzyńca opiera się na umiejętnościach fizycznych. Może nosić cztery rodzaje broni:
- Dwa jednoręczne Miecze
- Ciężkie Topory
- Miecze Dwuręczne
- Włócznie

Skille Barbarzyńcy opierają się na wzmocnieniu postaci, jak i także osłabieniu przeciwnika.
Barbarzyńca jest zwinną postacią, potrafi zwiększyć swoją obronę i zdawać o wiele większe DMG potworą. Jego zbroje dzielą się na dwa rodzaje:


Zbroje lekkie - najlepszą bronią do tych zbroi są 2 miecze Jednoręczne. Dzięki tym zbroją nasza postać jest zwinniejsza,
Szybsza, potrafi zadawać szybsze uderzenia, lecz takie zbroje mają mniej deffa od pancerzu Ciężkiego.


Zbroje Ciężkie - potrafią przyjmować na klatę potężne uderzenia, chronią nas przed uderzeniami lepiej niż zbroje lekkie.
Do tych typu Zbroi, proponuje wyposażyć się w broń dwuręczną (topory/miecze 2-ręczne).
W takim EQ jesteśmy ogólnie wolniejsi i mniej zwinni. No ale kto jak lubi ;]


Zbroja Ciężka:


1338022566-U383429.jpg


Zbroja lekka:
1338022600-U383429.jpg


Skille dzielą się na aktywne(dodają nam ataku, ranią wrogów) i pasywne(dodają nam np. obrony).

Skile aktywne:


Uderzenie - Podstawowy skill który zadaje 145% DMG od Broni.
Dodatkowy bonus: 20% szansa na odepchnięcie wroga.


Starożytna Włócznia - Skill który przyciąga do nas wrogów w dodatku zadaje 100% DMG.

Rzut Bronią - rzuca bronią zadając obrażenia.
Dodatkowy bonus: Spowalnia przeciwnika.


Sejsmiczny Wstrząs - Skill który tworzy w okół nas małe trzęsienie ziemi, przy tym zadaje obrażenia wszystkim mobom stojącym w pobliżu.

Okrzyk Bojowy - Dodaje obronę naszej postaci.
Dodatkowy bonus: Skill działa także dla naszym sprzymierzeńców, jeżeli znajdują się w naszej grupie.


Zemsta - Każdy zadany cios ma 15% szansy, że trafi w potwora z większym DMG
Dodatkowy bonus: Szansa na uleczenie się.


Wrzask Groźby - Nasi przeciwnicy zadają mniejsze DMG.

Dzika Szarża - Główny nasz przeciwnik dostaje 100% obrażeń od naszego Skilla, a poboczni wrogowie dostają po 60% na łeb.

Młot Starożytnych - Skill polegający na przywołaniu Wielkiego Młota, który miażdży naszych przeciwników.

Cięcie - podobny skill do szarży. Postać głównemu celu zadaje 120% DMG, a pobocznym po 60%.

Bitewna Furia - Skill dodaje naszemu Barbarzyńcy większe obrażenia.

Atak z Wyskoku - Nasza postać podskakuje do góry, gdy spada, zadaje naszym przeciwnikom DMG w odległości 8metrów.

Rozdzieranie - Postać dostaje furii, miażdżąc wszystko w odległości 9 metrów.

Tąpnięcie - Podobny skill jak w Metinie. Nasz barbarzyńca wykonuje potężne tąpnięcie przy czym zadaje naszym wrogom DMG.
Dodatkowy bonus: Nasi wrogowie omdlewają.


Szał - Skill zadający 100% DMG od broni.
Dodatkowy bonus: Z każdym ciosem, nasza szybkość ataku zwiększa się.


Sprint - Dodaje nam speeda przez 6sekund.

Zew Starożytnych - Skill który przywołuje do nas 3 strażników, aby Ci pomogli nam w walce.

Trąba Powietrzna - Nasz Barbarzyńca obraca się dookoła (coś takiego jak wirek u sury WP w Metinie), zdając DMG
Naszym wrogom, którzy stoją w pobliżu.


Ignorowanie Bólu - Nasi przeciwnicy zadają nam mniejsze obrażenia przez 6sekund.

Przezwyciężenie - To już kolejny skill, który w okół nas razi wrogów, zadajać aż 150% dmg!

Trzęsienie Ziemi - Chyba najlepszy skill Barbarzyńcy. Skill powoduje duże trzęsienie ziemi które zadaje aż 1200% dmg od ognia.

Gniew Berserkera - Jesteśmy zwinniejsi, przy czym skill zwiększa nasze atrybuty.



Pasywne:



Funt ciała - Daje nam 25% szansy że z przeciwnika wypadnie kula życia.
Dodatkowy bonus: punkty życia umieszczone w kuli są mnożone przez x100


Bezlitosny - Skill dający + 5% krytyka.
Dodatkowy bonus: Gdy już trafimy naszego potwora z uderzenia krytycznego, skill dodaje nam wtedy +50% obrażeń w tego potwora. (taki gratis :D)


Nerwy ze stali - Daje nam +25% Deffa.

Mistrz Broni - Skill który daje nam dany bonus, do danej broni:
Miecze jednoręczne - Dodaje nam 10% obrażeń
Topory - Daje nam 5% krytyka
Włócznie - Daje nam 10% szybkość bicia.
Broń masywna - Daje nam 1pkt. furii


Nieugięty - Gdy nasze hp spadnie do 20%, mamy darmowe skille, a dmg które lecą w naszą stronę spadają do 50%.


Awanturnik - Skill dający nam +30% obrażeń do broni, ale tylko w tedy gry stoi koło nas minimum 5 przeciwników.

Maszyna Do Zabijania - Jeżeli nasz przeciwnik rzuci na nas jakiś zły efekt, to w tedy trwa on o 20% krócej.
Dodatkowy bonus: Jeżeli dostaniemy omdlenie, to dostajemy 15% hp gratis.


Dar Bul-Katosa - nasze trzy skille aktywne:
- Berserk
- Zew Starożytnych
- Trzęsienie Ziemi

Wszystkie te skile regenerują się o 30 sekund krócej ^^


Berserkerski Szał - Gdy nasza furia będzie zregenerowana do 100%, zadawane przez nas dmg zwiększają się o 20%.

Żądza Krwi - Z każdego naszego zadawanego obrażenia, leci 3% do naszego hp.

Niechęć - Nasza furia szybciej się regeneruje, w dodatku jej ilość także jest większa.

Przesąd - Czary rzucane w naszą stronę, zadają nam mniejsze obrażenia.

Twardy jak Skała - Nasza obrona zostaje zwiększona, tak samo jak każde odbite przez nas obrażenia.

Bez Wyjścia - Skille aktywne: "Starożytna Włócznia" i "Rzut Broni" zostają ulepszone, po przez większe dmg.

Nieustępliwy - Jeżeli nikogo nie bijemy, w tedy nasza furia nie spada.




Na starcie zaczynasz grę bez furii. Regenerując ją możesz używać Skilli, to ważne aby wiedzieć który skill kiedy użyć.
Zawsze miej w zapasie trochę furii. Dobre ustawienie się do wykonania skillu, to duży sukces.
Używaj skilli ogarniających kilka wrogów na raz i zawsze staraj się mieć full hp.


The End.

// Tut pod konkurs D3 cz. III

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Barbarzyńcą dobrze się gra na początku, polecam grać tarczą i toporem z domu aukcyjnego, na inferno według wielu opinii barbarzyńca bardzo ciężko ma.

Dobry poradnik.

Opublikowano

To prawda Barbarzyńca na Inferno to kurna nawet nie opłaca sie iść.

Bardzo ładnie wszystko opisane, ale to nie zmienia faktu, że jest to najgorsza postać - niestety.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Podpinam się pod temat, ponieważ moje pytanie dot. barba. Czy barb przydaje się na hell i wyżej? Grając z barbami, to tylko nieliczni byli w stanie coś ugrać na bosach/elitkach. Nie ukrywam, że interesuje mnie jako postać hardkorowa.

Opublikowano

ref ^^

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Bo zaraz padne..

Ty grałeś kiedykolwiek w Diablo 3????

Zbroja lekka/ciężka..

Nie ma takiego podziału-wyssane z palca...

W Diablo w żaden sposób pancerz nie jest dzielony...I nie ma nic wspólnego ze zwinnością,poruszaniem się ani szybkością ataków...

Barbarzyńca może używać każdego rodzaju broni-prócz Ceremonial Knives,Daibo i Szponów...

A co do bulidów to na Inferno z takimi nie wychodź...

 

Może poradnik ładnie wykonany pod względem estetycznym ale za wszystko prócz Screenów Bulidów jest wyssane z palca...

Mam odczucie że wgl nie grałeś w Diablo 3...

Dla mnie na konkurs się nie nadają takie bzdury;)

Opublikowano

@UP. Spoko, każdy ma swoje zdanie.. 4posty, reje z miech temu.. I akurat mój temat.. Piękna konkurencja ^^

 

reff

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

W poradniku widzę błąd nie da się ustawić na (LPM) staroźytnej włóczni..

Opublikowano

ref

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

ref

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

ref ^^

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

ref

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ref

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poradnik ma doradzać graczom niedoświadczonym a to jest wprowadzenie ich w błąd

... ale na tym forum obowiazuje dziwna filozofia nieusuwania tematow. Nawet tych bezsensownych.

Kolejny smiec nie warty uwagi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ciekawi mnie czy autor w końcu zagrał w Diablo. I niech sobie zada pytanie czy poradnik jest po to żeby był czy po to żeby nowi gracze czerpali z niego wiedzę ?

1360869126-U215643.png


by Baksiu


Opublikowano

Nigdy nie widziałem bardziej zmyślonego poradnika do jakiejkolwiek gry...

Poszedł raport bo to jest kpina jakaś....

Siema Eniu;)


Opublikowano

Jak dla mnie słaby poradnik...

Po 1 nie napisałeś nic o żadnej broni.

Po 2 nie napisałeś co tak na prawde składa się na barba 60 lvl.

Po 3 nawet nie wspomniałeś o life steal.

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem od kiedy, barb ma ciężko na inferno gdy przechodzi przez moby jak przez masło.

28iqbuu.png


1020 30 40 50 60 70 80 90100...


Opublikowano

Barbarzyńcą można iść na Inferno ale potrzeba skilla,cierpliwości i dobrego equ najlepiej dużo wita nie grałem nigdy Barbą ale mam kumpli którzy ogarniają Akt 3-4 Inferno Barbą oczywiście z Szamanem i Czarodziejem w grupie ;)

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...