Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ukraiński hymn na Euro2012 lepszy od naszego koko ?


mpm112

Który hymn lepszy   

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który hymn lepszy

    • All Stars/UkrOP (Ukrai?ski hymn)
    • Jarz?bina- Koko Euro Spokor (Polski hymn)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z przykrością muszę powiedzieć, że hymn Ukraiński jest dużo lepszy, ponieważ on w ogóle jakoś brzmi :O

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

jeżeli koko nie jest naszym hymnem to proszę o poprawny pełen tytuł, a poprawię temat.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Wszystko byleby nie ten nasz syf :C

Taa i kibice kokokoko na stadionie, hę?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

ukrainski jest spoko

RaVneS - najgorszy mod ever. Tylko życzyć szybkiego odejscia na emeryture :).

 

Trolling/hejting moim Graalem. Feed the troll!

Opublikowano

Pewnie ze ukrainski, ciagle mnie zadziwia fakt ze nasz hymn spiewa prawie murzynka czy jak to sie tam zwie (rasista nie jestem)

gallery01843468.png
Opublikowano

Poknijcie sie w leb dusze nieczyste, TO NIE JEST NASZ HYMN! Nasz hymn nazywa sie cos tam Summer ; d

 

Chodzi Ci o Oceana - Endless Summer to jest oficjalny hymn Euro 2012 a oficjalny hymn Polski Euro 2012 to Koko Koko Euro Spoko.

Opublikowano

W Ukrainskim spiewaja od 1:04 "pojebaj" i chce mi sie śmiać.

A Polski jest nawet fajny:)

...

Opublikowano

Ukraiński jakoś tak ma swój język w tej piosence , polska za to zatrudniła jakichś wokalistów z Afryki .... Nic dziwnego że Polski ma lepsze rytmy , ale wideo clip Ukraiński jest lepszy (coś się dzieje) w polskim za to jest i Afryka pokazana jak i Polska . Szanse są wyrównane i nie wiem kto wygra w finale Euro2012 Polska czy Ukraina .

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Oceana nawet dobra... Ale reszta syf. Według mnie to ten Liber - "Stadion oszalał" powinien wygrać to wszystko...

Raczej czyste szaleństwo :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ja mam jedno pytanie. Czemu Polski hymn na Euro wzorowany jest na kulturze afrykańskiej?

o.O

 

Po pierwszi ludzie byli w Afryce hahah xD

Opublikowano

Ja mam jedno pytanie. Czemu Polski hymn na Euro wzorowany jest na kulturze afrykańskiej?

o.O

 

 

Oo a ja się pytam czemu polski hymn nie jest polski..

Opublikowano

@UP

Właśnie... wtf?

Ekhm.

Ukraiński hymn wydał mi się obciachowy. Polski może nie jest jakiś świetny, ale lepszy. Moim zdaniem.

pewdiepie fan :3

Opublikowano

Polski a jednak angielski... no kurwa... zajebiście <_<

 

Właśnie to mnie boli... Kurwa Euro jest w POLSCE, a mamy murzynkę, Afrykę , ukraińską, niemiecką drużynę, Paryż w tym clipie Ja się kurwa pytam co ma wspólnego murzynka z Paryżem do POLSKI ?!

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Specjalista
Opublikowano

Ale barany, Oceana - Endless Summer - Hymn Ogólny, Jarzębina- Koko Euro Spoko- Hymn Polski, All Stars/UkrOP - Вболівай!/Wboliwaj!- Hymn Ukrainy -.-

1365526782-U231645.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...