Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką broń wybrać ?


BooYaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrykkos
Opublikowano

No to ja zacznę :P

 

Polecam QBZ - Camo -----> jest celna (prawie zerowy recoil), duży dmg, szybki reload

:D No i oczywiście fajny wygląd xD

Opublikowano

Z M4A1 ładnie banie wchodzą

QBZ C gra się dobrze ale nie we wszystkim więc ma duże wady i zalety

M4A1 Silver gra się bez zarzutów dobrze ????? ?

A po grze K2 stracisz skilla z innych broni ??????,ale gra się dobrze ???

?

nieregulaminowa sygna

Znawca
Opublikowano

takża broń jest zajebista ;) najważniejszy jest skill

No ale jakbym miał wybrać to wybrał bym m4a1 silver zdecydowanie

Ładnie banie siadaja, zabisty wyglad, i gdy nauczysz sie z niej grac to ogarniesz cala reszte broni ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Ja polecam 3 z tych broni: QBZ, M4A1 Silver i K2

Wszystkie mają dobre obrażenia, qbz ma mały rozrzut, a z m4a1 silver gra się podobnie jak z customa, k2 trochę mniej polecam ale to jest także dobra broń

Zwykłe m4a1 także jest dobre, ale jak masz wybór między zwykłą m4a1, a m4a1 silver to lepiej brać silver, każda z tych broni jest dobra, jak nauczysz się z nich grać.

Masz tu kilka filmików:

 

 

 

 

Filmiku z K2 nie daje bo maksymalna ilość mediów w poście to 2

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Wiadomo, że M4A1 Silver. Ogółem rodzina M4A1 jest kozacka.

QBZ - Ciulowe, niecelne bardzo.

K-2 - Fajne, ale M4A1 nie dorówna.

M4A1 - Kozackie, ale wiadomo, że Silver'ka lepsza.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...