Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] (Global) M2Bob po każdej aktualizacji+instrukcja


Gość Noresta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak wam to działa ale ja mam Windows XP SP3 + Net framework wszystkie wersje 2.0, 3.0, 3.5, 4.0 i mi sie nie pokazuję to okienko z botem wchodzi do gry mrugnie tylko to okienko i dalej nic. Metek czysty świeżo po patchowaniu. Co mam robić jakieś rady?

c(;

Opublikowano

Tak jest on w pełni darmowy.Tutaj macie stronkę bota :

m2bob.net

Opublikowano

jak ja dodałem najnowszą wersje to teraz jakis czopek też... ja dodałem dlatego że fixel nie uktualizuje tematu a ty czemu dodałaś? czy tam ddoałeś..

Opublikowano

tut zrobiony dla kilku marnych lajków. Autor daje blokadę hs z którą nie działa owy bot. Nawet nie wiesz jak pomóc ludziom, którym ten bot nie działa. Sam powinieneś napisać do moda żeby zamknął temat...

CX7Rrj.png

Opublikowano

jedna prosba z mojej strony , zrobicie mi konto , jedno - dwa , na m2bob poniewaz sam tego nie zrobie bo nie mogE!

Mam tyle stylu w rymach ile jest ryżu w Chinach ;-)

zawsze po wiadrze kaszle

 

celestial:

nick - jaboll0s

królestwo - jinno

Opublikowano

Owy bot nie działa,ponieważ była aktualizacja serwerów metin2.pl musimy poczekać na kolejną wersję od M2BOB!.Pojawi się ona tutaj z pewnością:>

Opublikowano

Bot działa

 

 

Download:

http://www.mediafire...185e2p4c8mmn4ht

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/file/0273f74577849c08761885265c4cb91cabe96d8e1c19f93b711b1bd8bf3908e8/analysis/

 

 

Ss:

 

http://www.picshot.pl/public/view/full/119362

Opublikowano

Jest już taki temat,niepotrzebnie robiłeś. Bot działa.

@offtopic

Noresta

Yyyy.. piszesz że bot 1.3.1 nie działa (a działa) potem podajesz link do tego samej wersji i mówisz ze działa?

Posty sobie chcesz ponabijac czy co?

Płacesz bo masz 45% Warn Nie dziwię się że tyle masz spamerze jak wprowadzasz ludzi w błąd i na dodatek piszesz zbędne posty.

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...