Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S/NS]Dolina Fragów! Najlepsza sieć Counter Strike w kraju!


botanicFTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=======================================================================================

 

 

Dolina-Fragow [Deathrun ABH 100FPS]

 

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

 

IP serwera: 195.42.112.210:27020

 

 

Ilość Slotów: 30

 

 

Hasło: Brak

 

 

Typ serwera: NonSteam+Steam

 

 

Godziny uptime: 24/7

 

 

Lokalizacja: Warszawa

 

 

 

===========================================================================

 

 

Dolina-Fragow [DiabloMod]

 

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

 

IP serwera: 195.42.112.210:27021

 

 

Ilość Slotów: 18

 

 

Hasło: Brak

 

 

Typ serwera: NonSteam+Steam

 

 

Godziny uptime: 24/7

 

 

Lokalizacja: Warszawa

 

 

 

===========================================================================

 

 

Dolina-Fragow [ZombieHell]

 

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

 

IP serwera: 195.42.112.224:27032

 

 

Ilość Slotów: 21

 

 

Hasło: Brak

 

 

Typ serwera: NonSteam+Steam

 

 

Godziny uptime: 24/7

 

 

Lokalizacja: Warszawa

 

 

 

===========================================================================

Opublikowano

Aż cztery serwery a zero graczy? Dziwne... Ciekawe czym to jest spowodowane, może organizacją serwera albo nie umiejętnością rozkręcenia serwera...

Trzymaj poradnik może wam pomoże:

http://www.mpcforum.pl/topic/560416-tut-jak-rozkrecic-serwer-cs-oraz-jak-napisac-dobra-reklame/

 

Pozdrawiam, Mathias.

Opublikowano

Dostalem bana za nic

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Więcej Refresów niż komentarzy normalnych ludzi.

Malutko ludzi gra.

Zbyt bardzo nie polecam.

Słyszymy i widzimy tylko to, co jesteśmy zdolni pojąć.

Opublikowano

Nie polecam za mało ludzi

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...