Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft [Dedyk] [Realne życie] [40 sl.] [24/7] [Oryginalny pomysł] [Alph]


Uberfuhrer

  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? serwer ?

    • Tak
      40
    • Nie
      10
    • Trudno stwierdzi?, to dopiero alpha...
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LiveCraft

Pewnie zastanawiacie się co to za typ serwera ?

 

 

Jest to serwer który stawia na ogromny realizm.

 

 

 

Co sprawia, że nasz serwer jest tak realny ?

 

 

 

-Zamiast banów są więzienia.

 

 

-Gdy zabiję cię ktoś poza miastem, możesz zgłosić to na policję. Wtedy wysyłają za twoim zabójcą pościg jak go złapią to wsadzają na kilka dni do więzienia.

 

 

-Z więzienia możesz wydostać się szybciej gdy ktoś zapłaci za ciebie kaucję.

 

 

-Można upić się mlekiem.

 

 

-Na serwerze organizowane są częste eventy np. ksw

 

 

-Na swoją pierwszą działkę musisz zapracować.

 

 

-Na forum możesz złożyć podanie na budowę firmy.

 

 

-Na serwerze są prace dzięki którym można zarobić na swoją pierwszą działkę.

 

 

-Jest też masa innych rzeczy których nie sposób wymienić !

 

 

Serwer jest dopiero w fazie Alpha, ale i tak możesz się wyśmienicie bawić !

 

Zgłaszając błędy pomożesz usprawnić oficjalny start i betę.

 

 

Ip : s23.mineserv.eu:16666

 

 

Type serwera : Live

 

Potwory : On

 

Nether : On

 

Moby : On

 

Wl : Off

 

Premium : Off

 

 

 

Pluginy :

 

 

 

/Plugin

;)

 

 

 

 

Team :

 

 

* Właściciel: kroganin1

 

* Moderator: xXKaviXx (Diuus)

 

* HeadAdmin: Maniok

 

 

Zapraszam !

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myslalem ze to Pro server Ale jednak pomylilem sie co to tego Servera.Server nie jest dokonczony.I dziwnie sie na nim gra.

 

 

Nie polecam !

eJwrttDLzcxLLU4tKtNLLeUyNTUwMORyyy_NS3EuSkwr4fIFSiaDWcGleUWZxalcRqamcAwAgUkS2A~~.png

 

 

 

35672.jpg30264.png

32563.png1294477714-U1.png

 

 

 

43591minecraft_logo.png

Opublikowano

Myslalem ze to Pro server Ale jednak pomylilem sie co to tego Servera.Server nie jest dokonczony.I dziwnie sie na nim gra.

 

 

Nie polecam !

 

 

Wiesz co to wersja Alpha ???

66094091951500607038.png
Opublikowano

naprawde warto wejść na serwer

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Opublikowano

Serwer Ts3 będzie Max. do Tygodnia sponsorom dedyk nie wytrzymał i padł razem z całą bazą.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Witam. Myślę, że serwer ma potencjał, idzie w dobrym kierunku, jednak proponowałbym 2 zmiany:

1. Zamiast pluginu Factions dać plugin Towny. Jest bardzo podobny do Factions, jednak o wiele lepszy i o wiele bardziej strawny.

2. Proponuję dodać plugin, który dawałby pieniądze za zabicie potworków.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Serwer nie padł. Przepraszamy , ale mamy problemy techniczne. Niedługo odpalimy serwer. Przypominam , że to wersja alpha serwera. Grafik serwera - CzekoladowyKoles.

Pozdrawiam i zapraszam na serwer już niedługo.

 

@OffTopic Nie zwracać uwagi na hejterów

 

Witam. Myślę, że serwer ma potencjał, idzie w dobrym kierunku, jednak proponowałbym 2 zmiany:

1. Zamiast pluginu Factions dać plugin Towny. Jest bardzo podobny do Factions, jednak o wiele lepszy i o wiele bardziej strawny.

2. Proponuję dodać plugin, który dawałby pieniądze za zabicie potworków.

Pozdrawiam.

Dziękujemy za rady ;) . Dodamy w najbliższym czasie

sygna2.png

Opublikowano

Witam ,

Prosze was serwer ma potencjal jak to kolega ujal pare postow nad ale nie robcie kolejnego gowna z FACTIONS

Teraz kazdy serwer ma to badziewie i nie mozna pograc na starym dobrym RPG

 

A co do goscia ktory hejtuje serwer bo zombie nie pasuje do realnego zycia to sie zastanow co mowisz

Kazdy wie ze bez mobow i ich ubijania nie ma polowy zabawy w grze.

 

Slyszalem ze beda tam mody np

-Cars

-Mo'creatures

i inne :)

Opublikowano

Naprawić zablokowane /money

 

Realne życie.... to w prawdziwym życiu mamy potwory?

 

Serwer robiony na odwal sie.

jak cosik sie nie podoba to nie pisz tu tylko idz se na dwór.

i tak mamy potwory , kazdy sie czegos boi xD

Opublikowano

Uwaga !! Osoby które chcą napisać post typu "Nie działa serwer , nie da się wejść" proszę was przeczytajcie post mój troszkę wyżej i dowiecie się kilku informacji.

sygna2.png

Opublikowano

Mam pytanie Ci co dostali KidMod'a wcześniej nadal go mają?

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...