Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Bad video card drivers ! ! !


Radoran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Proszę o pomoc już do tego nie mam siły tyle próbowałem i nadal nic.. Proszę powiedzieć co mam zrobić bo wyskakuje mi cały czas ten błąd przy uruchamianiu gry ;(

 

Błąd:

Bad video card drivers!	 
  -----------------------	 
Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.
--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 24.05.12 18:52
Minecraft: Minecraft 1.2.5
OS: Windows Vista (x86) version 6.0
Java: 1.7.0_04, Oracle Corporation
VM: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
LWJGL: 2.4.2
[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]
org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:236)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:657)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 6a1b9bc3 ----------

Opublikowano

Musisz pobrać bądź zainstalować sterowniki od swojej karty graficznej .

Podaj jaką masz karte może znajde Ci sterowniki :D

211mgqr.jpg


 


Chcesz darmowe kanały/strefy TeamSpeak? Zapraszam na serwer publiczny! IP: rshl.eu


Kontakt GG 48366345


 

Opublikowano

Polecam najnowsze sterowniki do karty graficznej :)

1338015184-U67463.png

 

Pomogłem? możesz dać + lub wejść na www.pustamiska.pl i uratować życie psom i kotą

 

 

Moje TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/327521-tutpolaczenie-z-baza-navicat

 

 

 

 

 

mca.png

Opublikowano

Moja karta graficzna to RADEON 9550 (Microsoft Corporation - WDDM) a mój stystem to Windows Vista..

 

 

@ODŚWIEŻAM

 

I jak znalazłeś jakieś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...