Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Był Wasz Pierwszy Telefon?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem Założyć Temat, Bo Jestem Ciekawy Waszych Odpowiedzi. :)

 

Mój Pierwszy (Niezniszczalny) Telefon To :

 

Nokia-3310-02.jpg

 

Chyba Nie Muszę Mówić Jaki To Model, Gdyż Jest On Znany :) ( Dla Tych Mniej Inteligentnych Powiem Że To Nokia 3310 ;p)

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
1905.gif heh nie mogę sobie wyobrazić że woziłem się z takim telefonem ;x ładowarka była najlepsza :)

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

Opublikowano

To Były Telefony.

Spadł Przeżył.

Mogłeś Z Nim Wszystko Robić.

A Teraz? Teraz To Upadnie Ci Z 20 cm i po Tel.

 

Tamte To Nie Do Zdarcia :)

@ Moja Babcia Z Dziadkiem Ma Do Dziś Tą Złoto - Czarną Nokie :D

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem Założyć Temat, Bo Jestem Ciekawy Waszych Odpowiedzi. :)

 

Mój Pierwszy (Niezniszczalny) Telefon To :

 

Nokia-3310-02.jpg

 

Chyba Nie Muszę Mówić Jaki To Model, Gdyż Jest On Znany :) ( Dla Tych Mniej Inteligentnych Powiem Że To Nokia 3310 ;p)

 

Rispekt. Taki sam.Pamiętam że miałem taką prześwitującą obudowę ,a wszyscy mieli niebieskie :D

Ps.Młodsze pokolenie nie zrozumie jak to mieć nokię 3310:D

Opublikowano

@up

 

O wtf?

 

Mój dziadek ma coś takiego do tej pory -.-

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

Opublikowano

Mój Pierwszy (Niezniszczalny) Telefon To :

 

Nokia-3310-02.jpg

 

Chyba Nie Muszę Mówić Jaki To Model, Gdyż Jest On Znany :) ( Dla Tych Mniej Inteligentnych Powiem Że To Nokia 3310 ;p)

 

The same as me ... :)

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

Opublikowano

ORJINAL-ERICSSON-GF788-ILK-SAHIBINDEN-TERTEMIZ__37163316_0.jpg

 

gf788

potem T10 Ericsson-T10.jpg

i działa nawet dziś jeszcze od 1999 roku

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ahhh to była maszyna.. ;)

Siemens A40

siemens-a40-big.jpg

 

PS. Działa do dzisiaj, tylko trzeba ładowarkę i nową baterię (sprawdzałem ją na baterii od nokii 3100 ;))

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

Ja miałem taką malutką czerwoną nokię , nie pamiętam modelu , albo ten model , albo bardzo podobny do tego :

nokia_8210.jpg

 

Później była ta :

nokia5110.gif

 

A następny był jakiś samsung , już z kolorowym wyświetlaczem. Później to już te gówienka co się co chwila psuły.

Opublikowano

Pierwszy telefon to była Nokia N97

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Witam.

Postanowiłem Założyć Temat, Bo Jestem Ciekawy Waszych Odpowiedzi. :)

 

Mój Pierwszy (Niezniszczalny) Telefon To :

 

Nokia-3310-02.jpg

 

Chyba Nie Muszę Mówić Jaki To Model, Gdyż Jest On Znany :) ( Dla Tych Mniej Inteligentnych Powiem Że To Nokia 3310 ;p)

Miałem dokładnie taki sam telefon, jak na tamte czasy zajebiaszczy, praktycznie nie do zajechania ;p.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...