Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Każdy ma VIPa! Freebuild 24/h dedyk [wielkie dzialki]


Jonek880

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: MaxPlaye

 

 

strzalka.gifIP serwera: s29.mineserv.eu:34994

 

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 20

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: AuthMeDirectory, AutoMessageDirectory, ChatManagerDirectory, ChestShopDirectory, CommandBookDirectory, FalseBookDirectory LWCDirectory MagicCarpetDirectory, Multiverse-CoreDirectory, Multiverse-PortalsDirectory, NoLaggDirectory, OpenInvDirectory, PermissionsExDirectory, PluginMetricsDirectory, WorldEditDirectory, WorldGuardDirectory, iConomyDirecto, jobs

 

strzalka.gifZałoga: [Wlasciciel] KineQ i załoga

 

D.png

strzalka.gifNa serwerze jest bardzo miła atmosfera, opanowana administracja jak i gracze. Serwer ten wyróżnia się dużą ilościa plugniów oraz specjalną rangą która nazywa się "Kobita". Serwer wyróżnia się też dużymi działkami, oraz pięknymi budowlami. Ogółem nasz serwer powstał wczoraj, gra na nim około 5-ciu osób. Chcemy aby nasz serwer rozwinął się oraz żebyśmy mieli z tego korzyść przyjemności. Serdecznie zapraszamy. U nas nigdy się nie nudzisz ! Zawsze są jakieś fajne pomysły do zrealizowania. Potwory włączone, zwierzęta też, świat nether aktywny.

 

KineQ - Kontakt

Gadu Gadu - 42038364

Mamy własne Forum

 

Jestesmy w trakcie robienia nowego spawnu .

Przepraszamy,

Jestesmy też w trakcie robienia sklepu -Admin Shopa

[chwilowe ustrki jobs]

..

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...