Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Non-Premium][No-whitelist][SurvivalPVP][24/7] Kloc Gaming


Patryk2346

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Serwera: KlocGaming

 

Adres: s2.craftserve.pl:38949

 

Sloty: 40

 

Pluginy: ChairCraft, FoundBoxx, WorldEdit, Azrankn, PermissionEx, FigAdmin, WorldGuard, TopPVP, ExpPlugin, Spectate, Voxel Sniper, Voxel Update, DisguiseCraft, McFtChat, NoCheat, FalseBookCore, FalseBookCart, Essentials, EssentialProtect, FalseBookBlock, EssentialsSpawn, VanishNoPacket, FalseBookIC, EssentialsChat, FalseBookExtra.

 

Administracja serwera: Wlasciciel: klodaq12345

Administratorzy: Patryk2346, xXpoczesanyXx

 

Kontakt: Tylko i wylacznie w grze, wlasciciel jest dostepny tylko w weekendy.

 

Strona/Forum: Jesli serwer sie rozwinie i bedzie duzo ludzi zrobimy strone razem z forum.

 

Opis: KlocGaming to nowy server bazowany na survivalu PvP, dozwolone jest griefowanie i okradanie (dynamit jest zbanowany) serwer wkrotce zmieni adres na swoja nazwe a takze jesli wejdzie duzo graczy powiekszy ilosc slotow. Jest to przyjazny serwer z administracja ktora bedzie gotowa ci pomoc. Zasady i dodatkowe info bedzie mozna znalezc na spawnie

post-394357-0-77860400-1337705826_thumb.png

post-394357-0-47561800-1337705851_thumb.png

post-394357-0-07304900-1337705891_thumb.png

Opublikowano

Kompletnie nie polecam, HeadAdmin to jakiś skończony idi*ta.

Nie skomentuje jego zachowania.

Pozdrawiam, oraz nie polecam.

Opublikowano

Przepraszam ale jesli kogos zbanowalem to za powod, jaki miales nick na naszym serwerze?

 

Jezeli macie problemy z serwerem to kazdemu dawalem skype wiec jesli ktos mnie nie powiadomil o problemach to jest to jego problem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...