Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Instalacja Dproto czyli serwer STEAM i non STEAM 47/48


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dproto jest pluginem metamod umożliwiającym granie na jednym serwerze graczom posiadającym Steam oraz Non Steam (protokół 48 i 47).

 

 

1. Pobieramy Najnowsze Dproto na dzień dzisiejszy (22.05.2012) to

 http://www.sendspace.pl/file/69ca02bb258aa14ff6df1d1/dproto-0-9-8

SKAN:

https://www.virustotal.com/file/f7cb88772ea22dfd59a969fcf792f971fc764f1099cc8ed833d266e00be0f0d7/analysis/

 

 

Aktualizację możecie sprawdzić na oficjalnej stronie Dproto

 

UWAGA! Jeżeli instalujecie nowe dproto należy także podmienić "dproto.cfg" . Stare CFG i nowe dproto nie działają !

 

Do nawiązania połączenia FTP polecam program TOTAL COMMANDER 7.5

 

I N S T A L A C J A

 

→ Logujemy się na FTP naszego serwera .

→ Wchodzimy w katalog cstrike->addons klikamy "F7" i tworzymy nowy katalog o nazwie dproto

beztytuuix.png

 

→ Do katalogu dproto wklejamy jeżeli serwer jest na windowsie to dproto.dll

a jeżeli jednak serwer jest na systemie Linux to dproto_i386.so pliki tę znajdują się w katalogu "bin".

 

Ja posiadam serwer na Linuxie więc wklejam dproto_i386.so

dprotoi368.png

Jeżeli nie wiesz na jakim systemie stoi twój serwer , wejdź na stronę twojego hostingu w moim przypadku jest to zabijaka.pl lub napisz do Pomocy technicznej.

 

→ Wchodzimy do metamod i edytujemy plik plugins.ini i na początku dopisujemy win32 addons\dproto\dproto.dll

(w przypadku systemu windows)

lub

(w przypadku Linux)

linux addons/dproto/dproto_i386.so

pluginu.png

 

→ Plik dproto.cfg kopiujemy do katalogu "cstrike"

 

→ W konsoli wpisz "metalist" , jeżeli po wpisaniu metalist wyświetliło ci się coś takiego

Currently loaded plugins:
description stat pend file vers src load unlod
[ 1] dproto RUN - dproto_i386.so v0.8.72 ini Start Never
[ 2] AMX Mod X RUN - amxmodx_mm_i386. v1.8.1.3 ini Start ANY
2 plugins, 2 running

 

To znaczy że instalacja przebiegła pomyślnie i możesz się cieszyć serwerem Steam i Non Steam.

 

Jeżeli jednak wstąpiły jakieś problemy i nie umiesz sobie z nimi poradzić załóż nowy temat na pewno ci pomożemy !

 

Changelog:

 

→ 0.9.87 - Poprawiono generowanie steamid dla Steamclient'a 2009

 

→ Reupload Plików

Jeżeli strzeliłem gdzieś jakiegoś byka piszcie !

 

Poradnik 100% by Redok.

 

Z tego co pamiętam wrzucałem go jakies dwa lata temu na moim pierwszym koncie , ale poradnik został usunięty ? -.-

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

Opublikowano

Należy także dodać że dproto "zużywa" mniej procesora ;) Czemu to nie jest przyklejone?

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano
Należy także dodać że dproto "zużywa" mniej procesora

 

Hym , to znaczy? Mógłbyś to jakoś rozwinąć ?

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

Opublikowano

Linki do dl nie działają.

 

@Edit

I nie zapomnij o skanach.

 

@Edit2

A po co te linki co nie działają ?

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Ups ;x Nie zauważyłem zaraz znajdę dproto na kompie i zrobię reupload.

 

@edit

 

Zrobione :)

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

Opublikowano

Hym , to znaczy? Mógłbyś to jakoś rozwinąć ?

 

Oczywiście. Metamod-p w połączeniu z dproto stabilizuje pracę procesora. Protokół 47, ns nie jest aktualizowany przez vavle (chyba że patch) i ma przez to większy ping bo nie ma dopracowanych szczegółów typu klatek.

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano

hym , ciekawe :huh:

 

Dzięki wielkie , ta informacja bardzo mi się przyda.

Tut'y

http://www.mpcforum.pl/topic/634115-tutinstalacja-dproto-czyli-serwer-steam-i-non-steam-4748/

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

sorki ale ja tego nie OGARNIAM ! zrobi mi to ktoś Pisać na Steam : RazzeR (mam zdjencie ZAGRAM MIXA) albo pisac tu :)

 

mam 2 problemy 1 z dproto 2 ze nie widac na moim servie lvl nie wiem oco kaman PROSZE CZEKAM NA ODP !

Opublikowano

sorki ale ja tego nie OGARNIAM ! zrobi mi to ktoś Pisać na Steam : RazzeR (mam zdjencie ZAGRAM MIXA) albo pisac tu :)

 

mam 2 problemy 1 z dproto 2 ze nie widac na moim servie lvl nie wiem oco kaman PROSZE CZEKAM NA ODP !

www.mpcforum.pl/topic/523849-szukasz-sieci-serwerwadminwosb-do-zarzdzaniainne-zajrzyj/

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...