Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ten szablon opłaca się dokończyć?


danielhinz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niedługo będę odpalał serwer do Minecraft i potrzebuję strony. Jestem w trakcie prac tylko nie wiem czy taka strona przyjmie się. Chcę abyście powiedzieli mi czy ten szablon opłaca się skończyć i zakodować. Są pewne niedoróbki.

 

 

 

1337608361-U255743.jpg

 

 

Opublikowano

Planujesz to kodować i wrzucić na strone? +W tym headerze jednak bym odjął tego miejsca a pasek z info przesunął troche wyżej.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Zobaczę jak to będzie wyglądać po zakodowaniu. Wtedy zedytuję jeżeli będzie za duże. A aktualnie wygląda ładnie.

 

Tak szablon będzie wyglądał z news

 

 

 

1337618229-U255743.jpg

 

 

 

Powiedzcie czy taki wygląd news pasuje pod szablon. Według mnie tak

 

Zapraszam do oceny

Opublikowano

Tak będzie wyglądać kontakt i od razu mam pytanie. Jak zakodować stopkę aby była ciągle na dole strony? kod stopki

 

 

#stopka {
background-color: #323232;
height: 58px;
width: 400px;
margin: auto;
border-radius: 10px 10px 0px 0px;
clear: both;
}


.stopka {
font-family: Calibri;
font-size: 11px;
color: #cfcfcf;
margin: auto;
padding-top: 15px;
margin-top: 100px;
clear: both;
} 

 

Stopka niby jest na dole ale gdy jest mniej tekstu jest ona pod nim a nie na dole.

 

 

body {
background-color: #ebebeb;
font-family: Verdana;
font-size: 13px;
margin: 0 auto;
height: auto;
}

#page {
width: 1003px;
margin: 0 auto;
height: auto;
}

 

ktoś ma jakieś sensowne rozwiązanie?

 

a tutaj ss z kontakt

 

 

 

1337781885-U255743.jpg

 

 

Opublikowano

Widziałem stronę i nie uważam, żeby była konkurencyjna dla MPC i nie będzie uznawana za reklame, najlepiej moda spytaj.

 

Co do strony to tak.. Zakodowanie ładnie, nie sprawdzałem źródła. Czcionkę trochę powiększ w informacjach i w stopce bo się źle czyta. Reklame bym jednak zatrzymał.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ogółem ostatnia wersja jest najlepsza.

Jedyne do czego bym się przyczepił to do tego zielonego napisu, nie pasuje według mnie do tego tła.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...