Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kilku osób do nagrywania let's play.


Koksu5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

W Tym temacie chcialem zaprosic was do wspólnego nagrywania let's play. Poszukuje mianowicie kilku osób które

maja spore doświadczenie z minecraft'a oraz w miare odpowiedni glos. Oczekuje niezbyt wiele wlasciwie to tylku

kilku podstawowych zeczy. Tak z góry mowie ze projekt nie będzie tworzony na większa skale gdyż krecimy dla

przyjemnosci. W kazdym razie poszukuje jednego kamerzysty (lata za nami nic nie mowi, daje link do uploadu filmu

abym go wrzucil na YouTube). Oraz 2 ziomali ktorzy by poprostu grali. Wiem ze jest juz temat na temat

poszukiwan ludzi do wspolnej gry ale ja go poprostu nie moglem znalezc wiec prosze o wyrozumialosc ^^.

Ok teraz tak. Czego mianowicie wymagam :

-Ogarniecie (wtedy gdy to raczej potrzebne ^^)

-W Miare dobry glos.

-Jednego murzyna co by nagrywal

-Mikrofonu

-Skype

-Kontakt GaduGadu (moje gg. : 39944210)

 

Tak jak wyzej wspomnialem nie sa to kosmiczne wymagania tylko, wymagania podstawowe.Wiec tak,

pewnie zastanawiacie sie co oferuje od siebie, a mianowicie.. :

-Ogarniecie

-poczucie humoru

-odpowiedni glos

-14 lat

-skype

-gadu gadu

-gotowa strone.

-konto youtube

 

Mam nadzieje ze ktos bedzie chetny.. jesli znajda sie takie osoby prosze pisac na gg : 39944210

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...