Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Heuristix's TheGunMod - Jak zainstalowac do serwera bukkit?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Próbowałem według tego: http://www.mpcforum.pl/topic/437153-tut-jak-wgrac-mody-na-serwer/ ,

ale po najechaniu na dana bron na serwerze w trybie creative w grze jest EndOfStream, a w konsoli serwera cos zupelnie innego - disconnect.genericreason.

 

Może ktoś mi napisac jak wgrac ten mod na serwer craftbukkit?

banner_86.png

 

Komputer:

CPU: AMD AthlonX2 6000+ 3,00GhZ

GPU: NVIDIA GeForce GT9600 512MB

RAM: 2GB(2x1GB) Kingston DDR2 800MhZ

Dysk: 690GB

Win7 Ultimate 32bit

Opublikowano

Źle wgrałeś modyfikację. Masz ją na cliencie gry , lecz na serwerze nie. Zainstaluj to jeszcze raz , i upewnij się , że wszystkie kroki wykonałeś.

Opublikowano

Pliki z TheGunModServerFiles wrzuciłem do craftbukkit-1.2.5-R0.jar . I dalej to samo.

 

Link do moda jeśli komuś potrzebny:

 

http://www.minecraftforum.net/topic/716219-125mp-heuristixs-thegunmod-0997-hd-textures/

banner_86.png

 

Komputer:

CPU: AMD AthlonX2 6000+ 3,00GhZ

GPU: NVIDIA GeForce GT9600 512MB

RAM: 2GB(2x1GB) Kingston DDR2 800MhZ

Dysk: 690GB

Win7 Ultimate 32bit

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...