Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Znacie jakieś fajne gry co pójdą na ten sprzęt ?


fabiano58

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znacie jakieś fajne gry co pójdą na ten sprzęt , ogólnie chodzi mi o strategiczne , strzelanki , symulatory nie podawać NFS xD .

 

 

Procesor :AMD Sempron[tm] 3000+

1.81 GHz , 512 RAM

WINDOWS XP

 

Grałem już w

 

EU 2 Asian

BF 1942 anthology

MX simulator

3D driving Shool

Poldezer

Symulator Jazdy 2006

Max Payne 2

746531531.jpg

Zaszarżuj i kliknij "LUBIĘ TO!"

Opublikowano

Settlers III powinno Ci pójść. Miałem nieco gorszego kompa od Ciebie i szło mi nawet ładnie, czasem tylko przycięło.

Opublikowano

Settlers III powinno Ci pójść. Miałem nieco gorszego kompa od Ciebie i szło mi nawet ładnie, czasem tylko przycięło.

 

Grałem Kiedyś w to troche zabawowa gierka bo widać , że ludziki troche grubsze ale mi tu chodzi gry np ze strategią , tworzysz wojska i podbijasz królestwa np ja w eu

746531531.jpg

Zaszarżuj i kliknij "LUBIĘ TO!"

Opublikowano

medival II total war bardzo fajna gierka tutaj opis z wymaganiami: http://www.gry-onlin...016.asp?ID=6613 powinna ci pojsc :D

 

o jescze cos ta bardzo fajna sam gralem duuuzo godz. nazywa sie Mount & Blade: Warband jestes jednym z ludzi w wojsku i na inne zamki itd. bardzo fajne oto link z opisem i wymaganiami: http://www.gry-onlin...16.asp?ID=13106

DAJ LIKE JESLI POMOGLEM ;)

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Opublikowano

Jedyne co przychodzi mi na myśl to Heroes 4 :)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/554901-panie-doktorze-jakie-lekarstwo-bedzie-mi-dane-temat-od-poszukiwan-gier/

 

Zapraszam. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...