Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] [Bug] Przechodzenie przez podłogę // Ukryta kryjówka


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym wam zaprezentować dość ciekawy

bug ,który pozwala przejść przez podłogę do kryjówki.

Reszta na filmie. Zapraszam

 

 

 

 

:)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Kiedyś wymyśliłem (beta 1.7.3) że tworze mechanizm migający i na lampę (glowstone) kładłem redstone i podłączałem do mechanizmu. chodziłem po tym na shifcie i przechodziłem. + dla cb

Opublikowano

Bardzo fajny sposób, na pewno się przyda i oczywiście zachęcam do dalszego wyszukiwania bugów :D Like ;)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Super cacy tylko że nie mam dźwięku i nie wiem o co chodzi. Moze ktos to napisać ?

 

stawiasz soul sand i dirt tak jak na filmie. Pod soul sand robisz pokoik. No a jak to zrobisz ustawiasz sie 1-2 kratki od soul sanda i sprintem wbiegasz na soul sand. Jak sie nie uda probuj jeszcze raz.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Twój filmik ?

Zobacze czy działa, jezeli zadziala like.

 

Tak to mój filmik. Działą tylko nie zawsze udaje się wbiec dobrze tak aby wlecieć do kryjówki.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Hehe, to na serio działa! Leci + i oby tak dalej :)

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

Fajne dam ci like ;) Można na serwerach używać tak , że z glownstone zamieniasz na soulsanda (dzwignia - chodzi o to , że dajesz do glowstona energie z dzwigni i cie teleportuje ;))

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...