Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czym wypełnić worek treningowy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panów .

Szukam Worka treningowego.(nie mniejszego niż 130.)

I kurde nie wiem na co mam się patrzeć .Na wypełnienie ?(cena 150 zł maxx)

Tutaj taki worek ale coś tani ...Czemu ?

 

http://allegro.pl/wo...2328708790.html

 

Tutaj już za 150 zł.

 

http://allegro.pl/15...2333681093.html

 

I jeszcze pytanko.

Wydaje mi się że samo mocowanie do sufitu nie wystarczy.Niektóre ważą 50 kg..(wyrobią się dziury ..)

Jak go zamocować.

 

 

Czym wypełnić worek treningowy ?

 

Trocinami czy jakimiś szmatami ?

Opublikowano

Nieznam Się Na Workach Ale Mogę Ci Polecić Uchwyt Na Worek.

 

Proszę:

 

http://www.decathlon.com.pl/PL/uchwyt-mocuj-cy-do-worka-10509583/

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Jak nie znasz to nie pisz...

 

Kołki jak są odpowiednio zamocowane to wytrzymają obciążenie ponad jednej tony. A co do worka to ja bym szukał czegoś z skóry. Bo ten plavil to mi śmierdzi jakimś badziewiem xD

Opublikowano

NIe chodzi mi tutaj o kołki tylko o to czy nie powiększą się dziury,przecież jednak worek będzie się troche "kołysaL"

Opublikowano

Polecam 1, mam taki i jest bardzo solidny, nie do rozdarcia, nawet nozem ciezko idzie :P

 

tylko kup se mocne kołki bo nie dosc ze musza utrzymac sama mase worka to i twoje udezenia, najlepiej jak juz go przyczepisz zawies sie na nim i zobacz czy jest solidnie przykrecony.

Opublikowano

Plavil czy jak to tam sie nazywa dobry jak bijesz z bandażami bo bez strasznie łapy zdziera.

Co do mocowania to na kołkach nic sie nie bęzdie dziać;)

Opublikowano

Ja wypelnilem szmatami i ugniotlem go strasznie mocno i wazyl dosyc sporo i byl twardy :) ogolnie czym ci lepiej pasowalo ( czego masz duzo ), zeby byl w miare ciezki i nie za miekki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...