Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] R3d_L!n3(Bullet-AntiMine-MINEVIEW-NORestric-ARTILLERY-VEH_JUMP-RadarGPS-0DELAY)


G1-Admin-Nemcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

redline-hacks.png

 

works-on.png

- Windows7 <-32|64-> Works

- Windows Vista <-32|64-> WORKS

- Windows XP <-32|64 Yet

 

news.png

 

*(18-5-2012) :

 

1_ Fixed Crash

2_ Added Artillery(Just Scope and it will shot auto ) ;D

3_ Added RadarGPS , NoRestric , RoomFilter

4_ Added MineView , Bullets , NoReload , NoDelay

5_ Added VehileJump , MachineKiller

 

 

important.png

 

HOW TO POWERLEVEL ! :

1_ Turn NoRestric ON

2_ Turn CQC Q(P/D) BOT ON

3_ Hold Something on F

HAVE FUN wink.gif

 

VirusScan .Dll : logo.png?5

 

VirusScan .RAR : logo.png?5

 

download.png

 

Download By MediaFire(Updated!!) : R3d_L!n3 ASM Are Fully Back Updated V1.3.rar

 

Download Injector (AT UR OWN RISK PLEASE I TAKE NO BLAME ! ) : Naeron injector.zip

 

 

 

credits.png

1_ R3d_L!n3(Builder Of Hack )

2_ UnknownPK(Special thanks for the Best of Bests <3 )

3_ KingClim , MaxyLopez , AeroMan (<3 Supporters )

4_ Karraka(SpriteMethod)

5_ King7 ( For Some help on BP )

 

Znalazłem tego hacka i nie ogarniam prosze dajcie mi tego hacka z incjetrorem wklejonym:DPLS!

In warrock play every day!

 

k6zek009.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/470148-generator-reklam-cheatw-i-innych-plikw-warrock/

 

Wstaw przez generator.

 

Download i skan mają być własne.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/470148-generator-reklam-cheatw-i-innych-plikw-warrock/

Wstaw przez generator.

 

#edit

Sorki Epean, już to pisałeś. Nie zauważyłem

 

#edit2

Brak scanu

 

Przepraszam scan jest ... Ale człowieku Epean coś Ci powiedział. Masz wstawić przez generator.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...