Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znasz ciekawy przepis? Napisz go!


Gość Vantos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DeObLocK
Opublikowano

Witam, Postanowiłem zrobić nowy temat w którym będziecie mogli dzielić się przepisami

:)

 

Tutaj macie "generator"

:D

 

 

Nazwa przepisu -

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) -

Trudność przygotowania -

Składniki -

Przygotowanie -

 

 

[b]
[center]Nazwa przepisu - [/b]
[b]Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) -[/b]  
[b]Trudność przygotowania - [/b]
[b]Składniki - [/b]
[b]Przygotowanie -[/center]
[/b]

 

P.S. jak ktoś chce to może wykonać jakiś napis :) naprzykład MPCforum i mniejszymi Przepis. Prosze o pw :) Limit like'ow czeka.

Opublikowano

Nazwa przepisu - Kanapka

Typ przepisu - Śniadanie, obiad, kolacja jak kto woli :D

Trudność przygotowania - extreme

Składniki - chleb maslo :D

Przygotowanie - kazdy wie

1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

O kurwa :D

Daszowa kanapka :

 

Nazwa przepisu - Kanapka na ciepło

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - Jak kto woli

Trudność przygotowania - Łatwa

Składniki - Bagietka, ser, szynka, pomidor, sałata, ogórek, sos czosnkowy, sos pikantny.

Przygotowanie -

Przecinamy bagietkę na pół, wkładamy ser i szynke. Do piekarnika (lub jak kto woli to do mikrofali) aż ser się roztopi. Potem kładziemy sałatę pomidora i ogóra i polewamy sosami :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nazwa przepisu - Bułka z chlebem

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) -Śniadanie / kolacja

Trudność przygotowania - Very hard

Składniki - Bułka , chleb

Przygotowanie -Przecinamy bułkę na pół i wkładamy do niej chleb . Smacznego

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Nazwa przepisu - Jajecznica

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - Śniadanie

Trudność przygotowania - Łatwa

Składniki - Pieprz, sól, kiełbaska, jajka, szczypiorek

Przygotowanie - Rozbijasz jajka, pieprzysz, solisz, wrzucasz na rozgrzaną patelnię pokrojoną w kawałki kiełbaskę i wlewasz jajka. Smażysz do uzyskania odpowiedniej konsystencji. Pod koniec smażenia dorzucasz poszatkowany szczypiorek i gitara :D

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Nazwa przepisu - Kanapka na słodko.

Trudność przygotowania - Nie do wykonania..

Składniki - Śmietana,cukier,chleb

Przygotowanie - posmaruj chleb śmietaną i posyb cukrem. Mnaiam :]

Opublikowano

Nazwa przepisu - Jajecznica

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - Śniadanie

Trudność przygotowania - Łatwa

Składniki - Pieprz, sól, kiełbaska, jajka

Przygotowanie - Rozbijasz jajka, pieprzysz, solisz, wrzucasz na rozgrzaną patelnię pokrojoną w kawałki kiełbaskę i wlewasz jajka. Smażysz do uzyskania odpowiedniej konsystencji :D

A cebula i szczypiorek to gdzie ? ;/

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nazwa przepisu - Lasagne

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) -obiad/kolacja

Trudność przygotowania - łatwy

Składniki - makaron do lasagne, mięso mielone,cebula, ser żółty parmezan, koncentrat pomidorowy, sól, pieprz zioła do smaku

Przygotowanie -Makaron ugotować na miękko, cebulę zeszklić dodać mielone, do mielonych dodać koncentrat sól pieprz i zioła(bazylia oregano zioła prowansalskie) naczynie żaroodporne wysmarować tłuszczem .

Warstwy:

Makaron

Mielone

Ser

Makaron i tak dalej ale na górze ma być ser :)

Piec 20minut w 150 stopniach Celsjusza

Mam wam podać wszystko czego uczyłem się na technologi :D ? Jestem uczniem technikum gastronomicznego :D

Gość DeObLocK
Opublikowano

UP Jak chcesz to pisz więcej tylko nie post za postem :D

Opublikowano
A cebula i szczypiorek to gdzie ? ;/

 

No tak, zapomniałem o szczypiorku. Lecz z cebulą nie jadam :D

 

Zaraz dam edita :ninja:

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Nazwa przepisu - chleb w jajku

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - śniadanie/kolacja

Trudność przygotowania - łatwe

Składniki - jajka, mleko, chleb lub bułki (mogą być czerstwe)

Przygotowanie - do miski wrzucamy 3-4 jaja, wlewamy trochę mleka, trochę soli i maczamy w tym chleb lub bułki, tak żeby były dobrze nasączone. Potem smażymy je na patelni aż się zarumienią, przygotowane danie można jeść samo lub np. z kawałkiem wędliny.

 

Smacznego

:)

Opublikowano

Nazwa przepisu - chleb w jajku

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - śniadanie/kolacja

Trudność przygotowania - łatwe

Składniki - jajka, mleko, chleb lub bułki (mogą być czerstwe)

Przygotowanie - do miski wrzucamy 3-4 jaja, wlewamy trochę mleka, trochę soli i maczamy w tym chleb lub bułki, tak żeby były dobrze nasączone. Potem smażymy je na patelni aż się zarumienią, przygotowane danie można jeść samo lub np. z kawałkiem wędliny.

 

 

Smacznego

:)

 

 

Próbowałem, zajebiste :)

Teraz coś drugiego z mojej strony :P

 

Nazwa przepisu - Omlet

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - Śniadanie / Kolacja

Trudność przygotowania - Łatwa / Średnia

Składniki - 2-3 Jajka, mąka, proszek do pieczenia, mleko, dżem (zależy od was jaki - ja polecam truskawkowy/brzoskwiniowy)

Przygotowanie -

Bierzemy 2 miski, do jednej wbijamy białka do drugiej żółtka. Do żółtek dodajemy mleka, mąki i proszku do pieczenia(można dodać trochę cukru waniliowego dla smaku). Mieszamy, gęstość ma być większa niż ciasto na naleśniki. Teraz ubijamy pianę z białek i wlewamy to do naszego ciasta z żółtek. Lekko mieszamy, na rozgrzaną patelnię wlewamy zawartość miski. Na małym ogniu po ok 7 min z każdej strony. Posmarować gotowego omleta dżemem. Smacznego :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość DeObLocK
Opublikowano

Dash hmmh zaraz spróbuję :P ale pewnie bedzie zajebiaszcze <3

Weteran
Opublikowano

Nazwa przepisu - Hamburger domowy

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ) - na wszystko jest dobre

Trudność przygotowania - łatwe

Składniki - stejki z biedronki lub samemu zrobić, ser, ketchup , majonez , bułka, talerz , salaterka musztarda

Przygotowanie -

Bułkę przecinamy na pół odstawiamy na razie

Bierzemy stejki kładziemy na to ser wstawiamy do mikrofali aż ser się rozpuści

Wyjmujemy i odstawiamy na chwilę

Bierzemy salaterkę wlewamy do niego ketchup, dodajemy z 3 łyżki majonezu i z łyżkę musztardy

Wszystko dobrze mieszamy aż składniki się połączą i sprawdzamy czy dobre każdy ma własne uznanie niektórzy wolą jeśli sos jest jasny a inni jak sos jest ciemny kolor sosu zależy od tego czy dodamy więcej majonezu czy ketchupu

Jeśli mamy zrobiony sos to bierzemy 2 połówki bułki i smarujemy każdą sosem następnie kładziemy na 1 połówkę stejka z serem i przykrywamy 2 połówką

Smacznego.

 

 

//matzar - literówek trochę miałeś - poprawiłem. ;)

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Gość DeObLocK
Opublikowano

Hmm ślinka cieknie

:D Nie wiem czy was to interesuje ale mój ojciec właśnie rozpala grilla przed blokiem :D

Gość DeObLocK
Opublikowano

A ja zaraz rozpalam u siebie w ogródku :D

 

Smacznego :)

Opublikowano

Nazwa przepisu: Jajecznica !

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ): Bardziej śniadanie.

Trudność przygotowania: Łatwaaa

Składniki: Lodówka, jądra

Przygotowanie:

1. Otwórz lodówkę

2. Podrap się po jajach.

3. Zamknij lodówkę

WUALA ! Jajecznica !

@Kolega niżej nawet na żartach się nie zna

:(

A teraz 2 przepis [HOT] Najlepszy !

Kociołek Panoramixa !

Nazwa przepisu: Kociołek Panoramixa

Typ przepisu ( Śniadanie, obiad, kolacja ): Typ? Podwieczorek czy coś.

Trudność przygotowania: Łatwa

Składniki:

 

- 1 litr wódki

- dwa piwa

- tani szampan

- litr napoju energetyzującego

- pół butelki syropu malinowego

 

Sposób przygotowania:

 

Wszystkie składniki dokładnie mieszamy w dużym garnku. Można także podgrzać wszystko na małym ogniu przez kilka minut, aby lepiej się połączyło (jak ktoś ma dużo czasu). Pić schłodzone.

@Down

A co ja zrobiłem? Kociołek panoramixa to przepis, z Jajecznicą to żart, ale kociołek panoramixa to dobra rzecz !

@Down2

Zgaduje

:D Nie musze próbować, żeby wiedzieć jak to smakuje :D Np. Próbowałeś gó*no? Nie :D A wiesz, że nie dobre xD

3t6EGVz.png

 

Gość DeObLocK
Opublikowano

Takie posty jak UP będą raportowane :(

 

@UP Skąd ty możesz wiedzieć że to dobra rzecz skoro masz 13 lat? :O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...