Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wieszanie sie BF3. To już koniec !


Gość Darek4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to jedyny w 100% działający sposób na wieszanie się BF3 jeśli on nie pomaga należy zmniejszyć grafikę na LOW. Ale z zastosowaniem tej właśnie instrukcji :)

 

 

PO odpaleniu się Origin i BF log wybieramy np. MP to bez różnicy po wybraniu server'a ładuje nam się gra więc musimy chwilkę zaczekać robimy tak..

 

1. Czekamy aż na pasku zadań zobaczymy BF

2. Odpalamy Menadżer zadań

3. szukamy programu origin

4. klikamy prawym na proces ( na proces programu a nie na aplikacje która działa !! )

5. Ustaw koligację ( zaznaczamy tylko CPU 1 )

6. ok

7. Ustaw priorytet ( wybieramy niski )

8. ok

 

UWAGA zamykamy wszystkie nie potrzebne aplikacje aby BF miał jak najwięcej ramu !!!

 

Szukamy procesu BF 3

 

1. Prawym klikamy

2. Ustaw koligację ( zaznaczamy wszystkie procesory )

3. ok

4. Ustaw priorytet

5. "Wysoki" lub jeśli się da " czasu rzeczywistego "

6.ok

 

I wszystko gotowe możemy grać już w BF bez obaw że się nam zatnie

 

 

Uwaga czynność tą trzeba powtarzać za każdym razem kiedy uruchamia się nam proces BF 3 czyli nawet podczas zmiany server'a bo wtedy BF się nam wyłącza...

 

Sposób podpowiedział mi koleś z Live chat :)

Opublikowano

Nie przydatne ... Ja miałem problem z zwieszaniem i nic zrobic nie mogłem . Pobrałem stery do invidi które zwiekaszaja wydajność i poprawiaja błedy i wszystko ustało i sie bardzo fajnie gra . a słyszałem że twoim sposobem po 8 miesiącach procesor nadaje sie do wywalania do smieci nie polecam sposobu

Opublikowano

Nie testowałem,i już nie potrzebuję bowiem pomógł mi bardzo przydatny program. :) Zmieniałem na jego temat zdanie wielokrotnie.Ostatecznie usunąłem go bo stwierdziłem ze nic nie daję.

Odpaliłem ostatnio bf3 i z bólem serca musiałem wyłączyć ponieważ w 720p na low miałem średnio 25 klatek...

Po jakimś czasie znowu postanowiłem dać szanse temu programowi.Odpaliłem go,włączyłem bf... i teraz na 720p i low/średnie mam minimum 40 FPS ! A w porywach do 80 :)

Polecam GameBooster :)

/link poza MPC

Opublikowano

Jeżeli wam siadają procki to macie ciekawe płyty główne które pewnie mają trójfazowe zasilanie procesora.

Zasilacze też 100% no-name :D

OndteAw.png
Opublikowano

Jeżeli wam siadają procki to macie ciekawe płyty główne które pewnie mają trójfazowe zasilanie procesora.

Zasilacze też 100% no-name :D

Mi nic nie siada ale słyszałem że ludzia siadaja .
Opublikowano

Jeżeli wam siadają procki to macie ciekawe płyty główne które pewnie mają trójfazowe zasilanie procesora.

Zasilacze też 100% no-name :D

 

 

Proszę Cię, Intel core i7-3930K processor 12M cache 3.20 GHz. Słaby miałem procesor to co się dziwić ;x

 

 

PS. Wyżej może źle napisałem, zmieniałem procesy do SERVERA Mu Online.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...