Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak szybko i efektywnie zarobić na SpiritMT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi m.in. o to:

  • jak zarobić na to, żeby mieć w zbrojce i broni full kd +5
  • żeby mieć przyzwoitą stalkę dla woja, oraz partę lub bojowy...

Za wszelką pomoc nagradzam lajkami i 5* w profilu.

 

Tylko proszę bez zbędnego spamu :)

maarius.png

 

Kliknij "Lubię to" - to nic nie kosztuje.. :D

Opublikowano

Zrobić sobie dropka i lotać sztabki ? Innej możliwości raczej nie widze.

A co do kd, to z każdego metka lotają kd +3 więc nie powinno być problemem ulepszyć do +5 ;)

Opublikowano

Zrób 2 dropki sura 42lv i 1 na gildie oddawaj jak bd 20lv to tym 2 zakladasz gildie i 2 nabijasz

i tak codziennie tymi 2 dropkami rób

 

Up@ we v2

Opublikowano

Ja robie dropa dropie sztabki na psach do 25lvl tak koło 15 wypadnie to około 5 min sztabki do magazynu dropa usuwam i robie drugiego i tak dalej :) mam nadzieje,że pomogłem.

Opublikowano

Hehe już po dropie serwer upadł i to bardzo nisko i już nie powstanie ... Pozdrawiam

.

gcyg2.png.

Opublikowano

@Up zgodzę się z Tobą ^^

Tak to jest, jak dzieci zabierają się za robienie czegoś :D

@top

Ale i tak wszyscy macie po lajku za dobre chęci :D

maarius.png

 

Kliknij "Lubię to" - to nic nie kosztuje.. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...