Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomysł/Pytanie] Zrobienie podobnej gry do orbitlegacy !


LastHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam^^

 

Mam pytanie zna się ktoś na Game maker 8.1 ??

 

Bo chcał bym zrobić małą ekipe , która sie na Tym zna , żeby zrobić podobna gre do orbit legacy ...

 

Pisać PW,Post,GG:32311213

 

Proszę o nie zamykanie tematu;]

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

nie , gry nie twrorzy sie w zadnuych gejm mejkerach ...

Opublikowano

ale gier nie tworzy sie kurwa w gejm mejkerach ! xD

 

Tak samo jakbym chciałbys zrobic super nove w paincie : >

Opublikowano

ogarnij sie, szukasz w zlym dziale, tu sa same nooby, a nie ludzie programisci:) poza tym czego ty oczekujesz??? ze ktos z toba to zrobi i ci zaprogramuje wsio??? czyo co chodzi??

Opublikowano

ale gier nie tworzy sie kurwa w gejm mejkerach ! xD

 

Tak samo jakbym chciałbys zrobic super nove w paincie : >

 

A czy Ty kurwa rozumiesz że On chce zrobić grę typu OrbitLegacy a ona została zrobiona w GM...

Opublikowano

Ok ale wiesz ile to dni miesięcy roboty ... :D Opłacić serwer ... :D Na czymś to musi przecież stać ... :D Chyba nie na twoim kompie .. :D

Opublikowano

Dopiero co pobrałem program, jeżeli posiedzę nad nim tydzień lub dwa, to może się odezwę... W skrócie być może masz pierwszego ochotnika

Opublikowano

Te nupki tego nie ogarną xD

 

A myslisz ze oni kurwa cokolwiek ogarną ? Słyszę " Sciągnełem program , zobacze program , zrobie gre" , tak jak kurwa "sciągnełem ps , jutro robie logo mpc fourm najlepsze na swiecie".

 

A nawet jeśli , zapytam. Po co ci robić grę ?

 

A czy Ty kurwa rozumiesz że On chce zrobić grę typu OrbitLegacy a ona została zrobiona w GM...

 

i daltego OL jest beznadziejna.

Opublikowano

:P Ja już latam leonem po mapie i biję aliena, chociaż on mnie lubi i mi nie zadaje DMG xD to pewnie i tak jeszcze nic jeżeli chodzi o cel :D.

obraz24.png


Opublikowano

Ale po co pisać clienta? Lepiej C się na uczyć, i serwer napisać.

Bardziej użyteczne to by było, a można to zrobić na starych pakietach,

więc będzie to dużo łatwiejsze, bo te wyglądają tak "LOGIN|ID|SID|WERSJA KLIENTA" :)

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...