Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzisz o tym teledysku ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pisze ten temat z myślą dyskusji o teledysku do piosenki "Son of kick - Playing the villian"

W teledysku przedstawiona jest scena kradnięcia samochodu, lecz niestety ...

A zresztą sami zobaczcie ;]

 

PS - Myślicie że takie coś było by możliwe ?

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Weteran
Opublikowano

Nie rozumiem, czemu nie rozwalą nogami szyb..

Nie lubię takich "sztucznych sytuacji..

 

Btw.

Skoro na końcu rozwalają szybę głową, to czemu basy tego nie zrobiły?

100% ściemy w tym teledysku.. ;p

1329036830-U154499.png
Opublikowano

@UP Nie wybili nogą szyby bo bass był taki mocny że nie mogli się nawet ruszać xD

A bass nie wybił szyby bo to tylko fala dźwiękowa ;)

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Weteran
Opublikowano

Tylko fala dźwiękowa? Ty chyba nie wiesz co ta "tylko" fala dźwiękowa potrafi..

Zauważ, że z początku gościu kopie w drzwi zamiast w szybę.. Logiczne myślenie..

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Mnie tylko ciekawi czy wytworzenie takiej mocy utworem jest możliwe ?

To że im bębenki pękły to rozumiem ale czemu krew z nosa i plucie krwią ?

 

@Edit Okey teledysk to ściema bo mogli się wydostać ale żadna piosenka nie wybiła by szyby samochodowej xD

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

DUB RUM PUMP PUMP WIERTARKI W GÓRE KURWA BASS!!!

 

 

Japierdole litości ludzie takie gówno słuchać... ;/

Wysyłam Zaproszenia na lockerz pisac PW Email

Opublikowano

Chwila, chwila. Czy wy właśnie chcecie udowodnić, że to co się dzieje w teledysku to ściema ?

W dupach wam się poprzewracało ? Przecież to nie film dokumentalny.

Bóg to twoje sumienie

Weteran
Opublikowano

@UP

Nic nie staramy się udowodnić, usiłujemy odpowiedzieć na pytanie kolegi.

PS - Myślicie że takie coś było by możliwe ?
1329036830-U154499.png
Opublikowano

Możliwe, potrzebne są odpowiednie częstotliwości muzyki. Widziałem jak człowiek stworzył muzykę która działa jak narkotyk (Odpwiednie częstotliwości) słuchał jej na maxa głośności przez słuchawki i umarł, krew z nosa i wymiotował krwią.

 

 

Ogląda się discovery i program "Śmierć na 1000 sposobów"

3t6EGVz.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...