Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Robić Kiedy Wywala Mnie Przy Wyborze Postaci


Gość zalsers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na spolszczeniu masz błąd połączenia z serwerem lub wywala cie po wyboru postaci do wyboru serwerów?

Wywalanie:

-spróbuj jeszcze raz wejść na postać

-jeśli to nie zadziała to znaczy że postać jest na zbugowanej mapie!Musisz poczekać aż gm serwera odpali znowu mapę to trwa zwykle 1-6 godzin!(czasami można grać w tym czasie na podstawce)

-zamiast lvla twojej postaci pisze ci że ma lvl 0?? to znaczy że twoja postać jest zbugowana na zawsze i już nigdy jej nie odpalisz (bug od gm serwera) gm buguje na serwerach na których nie mogą grać polacy!Lecz możemy się od tego uchronić!

1. nie pisz po polsku na głównym

2. graj na chińskim/europejskim proxy( najlepiej na chińskim europejskie czasami banują)

 

Na spolszczeniu pisze "błąd połączenia z serwerem" ?

To oznacza że : wprowadzają jakieś zmiany/usuwają betę/mają kłopoty z serwerem/serwer off na zawsze

To może potrfać kilka minut, godzin, lub nie odpalą serwera nigdy

Aby dowiedzieć sie co się dzieje wejdź do tematu:

Problemy Z Serwerami

lub kliknij tutaj

mam nadzieje ze temat będzie podklejony

Opublikowano

dobrze fajnie wszystko tylko nie wiem czy wytlumaczysz to: na spolszczeniu przy posatci wywala a na podstawce chinskiej sie da grac ale ja wole grac na spolszczeniu i co wtedy?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...