Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak można kogoś zbanować łatwo.


saints

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kogoś zbanować? Chodzi mi po pewnego złodzieja. Mam passy do jego konta, ale jak niedługo zmieni to jak będę mógł go zbanować i jak teraz go mogę. Za odp like.

Opublikowano

Wystarczy napisać do supportu że okradł Cię, lecz jeżeli nie masz dowodów to pozostają Ci pewne wyjścia:

 

- Stosowanie Cheatów: Drop Hack itd.

- Stosowanie wulgaryzmów na chat'cie.

- Obrażanie innych np.: Siebie poprzez PW :)

Opublikowano

Jeśli to naprawde złodziej to:

- Jakiś hack nagrać i zrobić ss"A perm

- Przeklinanie 3 dni /7/14

 

ale jeśli nie to tylko przekleństwo !

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Po co się bawić w nagrywanie...

Wchodzisz na ch handlowe m1.

Odpalasz jakiegoś fb.

I bocisz na środku m1 w ziemi...

Ban gwarantowany jak z 20min połowisz

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Tak jest sposób też prostszy ściągasz wykrywacz GM lub sprawdzasz czy jest ;d

robisz 2 konto i tym 1 np jesteś na fb w m1 mówisz GM że jest bot i banik ;D

Opublikowano

Jeżeli masz postać o jakimś wulgarnym nicku np. f*ck. Ja miałem, nie wiem skąd. Masz miesiąc na usunięcie jak nie usuniesz to masz perma bez możliwości odwołania się. No i tym sposobem Surka 70 z dobrym EQ poleciał. Pierdolona Administracja !

Opublikowano

Dacie link do tego fb co łowi na ziemi?

2 pierwsze lepsze

http://www.mpcforum.pl/topic/597478-dl-m2bob-by-slait-sandmann016-expbot/
http://www.mpcforum.pl/topic/604531-dlfb-by-erpel-44/

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ja dostałem bana na stałe jak napisałem:

,,moze jutro bede gm i bede rozdawal itemy''

Było to kilka minut po evencie, wtedy pewnie gm byl dostepny. Powod: Podawanie sie za administracje

 

Nie wiem jaki to FB ale moze ktos Ci da do niego link

 

To jak bedziesz lowil, to pisz ze jestes GM i rozdajesz itemy :) Wieksza szansa :)

Opublikowano

Najlepszy sposob to wyzywaj kazdego na czacie. Na pw all i pisz niech cie podają jak chcą i tak Ci to obojętne

Opublikowano

Najlepszy sposob to wyzywaj kazdego na czacie. Na pw all i pisz niech cie podają jak chcą i tak Ci to obojętne

 

To nie jest najlepszy sposób... Za wulgi sa bany po kilka dni. Pierwszy raz 3 dni, potem 7, a potem na stale... Wiec słabe rozwiazanie :)

Opublikowano

Wyzywanie nic nie da, poniewaz po czasie odbanują..

 

Najlepsze wyjscie to lowienie w m1.

 

 

 

Na jakimś botku ciśnij, kamermod albo coś. Wejdź na swoje konto i zarejestruj to nagraniem. Po sprawie.

kamermod nie jest wykrywalny ;ff

Opublikowano

Na wołaj pisz :

 

"!GM CIOTA SPRZEDAJE ITEMKI, JEGO ZONA TO... JEGO MATKA TO..."

 

Zobaczysz jak szybko ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...