Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Czy pójdzie mi LoL na moim sprzęcie? - Wymagania sprzętowe tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymagania sprzętowe minimalne:

System Operacyjny: Windows XP lub nowszy

Procesor : 2 Ghz

RAM : 512 MB

Karta Graficzna : Dowolna, kompatybilna z DirectX 9.0

Miejsce na dysku twardym : 2,5 GB

 

 

Nie są one kosmiczne ,lecz na archeologicznych komputerach może nie pójść ( ja wyciągam 40 FPS na very low ,bez cieni na moim złomku ^_^ )

Zalecane wymagania sprzętowe:

System Operacyjny:Windows XP lub nowszy

Procesor:3 Ghz

RAM:1 GB

Karta Graficzna:GeForce 8800 lub lepsza

Miejsce na dysku twardym: 2,5 GB

Właściwie największą różnicą jest procesor oraz karta graficzna.

 

 

Nie wiesz dalej ,czy pójdzie Ci LoL? Zapytaj w tym temacie! Wzór:

[/center]


[center][color=#faebd7][b]System Operacyjny:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]Procesor:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]RAM:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]Karta Graficzna:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]Miejsce na dysku twardym:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]Internet:[/b][/color][/center]


[center][color=#faebd7][b]Dodatkowe info:[/b][/color][/center]


[center]

System Operacyjny:

Procesor:

RAM:

Karta Graficzna:

Miejsce na dysku twardym:

Internet:

Dodatkowe info:

informacje są z innej strony! nie są moje.

Pozdrawiam ; )

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Jak ty się za to domagasz -5% warn to weź wyjdź z działu piszesz bezsensowne tuty i nabijasz posty proszę. Proszę o zmienienie perfiksu na info i przeniesienie to jest info o którym wszyscy wiedzą poza tym w całym działe są może 2 tematy o tym czy pójdzie mi lol.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Zmartwie was.Farex mowi ze to sie przyda.O przeniesienie zaraz napisze.

 

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Gość Menesterowy
Opublikowano

Farex to nie jedyny moderator. Tutaj każda decyzja jest dyskutowana w gronie.

Taki temat nie ma sensu bytu, gdyż tematów 'Czy lol mi pójdzie' jest mniej niż 1 na dwa/trzy tygodnie.

Sorry bro, to nie jest dział d3.

Opublikowano

rozumiem.sorry za temat.upy:wiem ze macie beke.ze.mnie ;)

zamykam

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...