Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

7-City Game [ FreeBuild ] [ Frakcje ] [ Miasta ] [ Poszukiwani moderatorzy ]


SabreTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logowhf.png

 

 

 

Nazwa:

7-City Game

Typ:

FreeBuild, Garstka RolePlayu.

Sloty:

40

Ip:

46.186.119.212:

Opis:

Witaj, poszukiwaczu przygód. Na naszym serwerze nigdy nie zabraknie Ci zabawy!

 

Buduj!

Handluj!

Walcz!

Podbijaj!

I przedewszystkim... zarabiaj!

Regulamin:

1.0 Staraj się nie używać wulgaryzmów.

1.1 Postaraj się zachować namiastkę roleplayu! Administratorowi o cuboid piszesz TYLKO na chatcie "Worldowym".

1.2 Administrator nie ma zawsze racji, może się pomylić.

1.3 Nadal myślisz że ma? Patrz punkt "1.2".

1.4 Domów nie budujemy w miejscu bez cuboida poza miastem. Takie budynki będą natychmiastowo usuwane.

1.5 Ściąganie creeperów po zabijanie innych graczy kończy się banem! ( Creeper nie rozwala, lecz zadaje obrażenia )

1.6 To nie survival...

1.7 To Freebuild...

1.8 Z namiastką RolePlayu...

1.9 Gramy bez xRaya!

2.0...

Przydatne komendy:

/home [Tp do /sethome]

/sethome [Zaznacza home]

/cprivate [Zabezpiecza skrzynie.

/spawn [Teleportuje Cię na spawn]

/money [Pokazuje ilość "pieniążków" na koncie]

! [Poprzedź wiadomośc wykrzyknikiem, a wiadomość zostanie wysłana na Chat worldowy, np. "!Witam! Czy jest jakiś administrator?"]

 

 

 

 

Temat nie skończony!
|

Opublikowano

Emmm IP nie jest skończone? Czy mi się tyko zdaję tak?

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano
Owszem, podam port jak już całkowicie odpalę serwer. (Do 10 minut. )

 

ale ja chce już teraz ;p

 

Mój nick: Sygne

 

poznasz mnie w grze,ponieważ będę się starał o moderatora ;p

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Ok. Czekam z niecierpliwością. Oby to Fejk nie był.

 

@Edit

Dokończysz to IP ? -.-

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

niemogę się doczekać,serwer widocznie jest dobry ;p

 

@Edit:

a Może będziemy próbować wszystkich portów ;p to tylko 99999, może się uda ;p

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

[###]Jasna cholera, start serwera przełożony na jutro 13:00! Serdecznie przepraszamy. Gwarantowana miła rozrywka. Za późno zabrałem się do roboty. Ogólnie to zapraszam do składania podań na PW! :)

Opublikowano

@Refresh

[###] Już tylko dwie godziny do otwarcia serwera! Serdecznie zapraszamy! Pierwsze 3 osoby otrzymają konta V.I.P'owskie!

[###] A jednak, możliwy wcześniejszy start serwera! Obserwujcie tabelke "IP"!

[###] Hmm, jednak może i nie... Proszę o pomoc z uruchumieniem serwera. Niby wszystko pięknie, porty odblokowane, etc... Pluginy są, a tu? Nie działa. NIe idzie się połączyć. No cóż... Za pomoc wręczam moderatora/supportera na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...