Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]Heaven [surv] [20slotów] [frakcje] [No-WL] 24/7


Adrid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwymjt.png

Typ: Surv

Adres IP: s1game.slotex.pl:20018

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

H@ : Adrid

Admin : Wesoly, Tanatos, Bary, arwil

Mod: BoFFo, Honeydew

pluginy.png

sporo, wejdz i sprawdz

 

inne.png

 

Co ciekawego cie czeka ?

hmm.. pomyslelismy o wszystkim :] po zginieciu wpisujemy jedna komende( /back ) i jestesmy w miejscu zgonu :] oczywiscie obowiazuja komendy takie jak /sethome /home /warp itp.

 

Frakcje.. to jest to.. sam zakladasz sobie dzialke! i mozesz dodac do niejinnych graczy :0 wlasniew ten sposob wykorzystalismy frakcje!!

 

 

 

 

 

TS3 : 91.228.197.104:555

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

Admin nie jest wredy :] lagi ? nie wszyscy mają, przykro mi ze masz takie wrazenie o serwerze ale administracja jest raczej mila i pomocna

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

zapraszam do wypowiedzi :] nawet negatywnych, chcemy znac nasze błędy aby nasz serwer był jeszcze lepszy

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

@Up'y Adrid

Ale spam, Hu Hu.

@Topic

Od kiedy na survivalu jest:

Duży spawn,

LWC,

Warpy,

/kit tools

i wiele innych rzeczy ?

Nie polecam.

2004f8x.png

Opublikowano

adm 18 lat..(zapraszam na TS'a cwaniaku) wchodzi robirej i zaczyna bic wszystkich nowych graczy, wiec poczestowalem go swoim eq tak jak on traktowal innych swoim, dostal bana i z tad negatyw :]

 

Zreszta zostal juz stworzony SPAWN z terenem No-PVP wiec takie niewyzyte cwaniaczki jak robi juz nie beda zagrazac innym :]

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

@Up

Widać własnie, że masz 18 lat:

 

z tad negatyw :]

Ortografia.

@Topic

Nie polecam, nie ma co robić.

0 konkursów itp.

To nie survival.

2004f8x.png

Opublikowano

nie wiem po co podajesz mi tu swoje ip tsa.. skoro jest ip podane w temacie -,-

 

Oczywiscie ten TS nie jest tylko po to abym mogl udowodnic swoj wiek.. jest to TS publiczny :> kanaly sa darmowe i zapraszam oczywiscie :]

 

@Up

Widać własnie, że masz 18 lat:

 

 

Ortografia.

@Topic

Nie polecam, nie ma co robić.

0 konkursów itp.

To nie survival.

 

 

tez by ci sie mieszalo jakbys codziennie przez caly tydzien wstawal o 5 do roboty i robil 8godzin a szedl spac dopiero 22/23 -,-

heaventwojeniebonaz.png
Opublikowano

no widzisz.. wiec nie mow o mnie ze ja mam 9.. a dostales ode mnie wpier* bo biles graczy ktorzy pomagali mi budowac nowy spawn bo zostal niszczony przez starego (juz zwolnionego) moderatora

heaventwojeniebonaz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...