Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia] Zwiększenie podpisu


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym przedstawić pewną propozycję dotyczącej sygnatur, a właściwie to o zwiększenie ich rozmiaru. Obecnie jest 200px wysokości. To bardzo niewiele daje graficznych możliwości. Proponowałbym zwiększenie wysokości o max 50px czyli w sumie dałoby to rezultat 250px wysokości. Co o tym sądzicie?

Dla grafików, którzy chcą mieć ładne podpisy, byłoby to dużym ułatwieniem.

 

Sugestia od usera, nie moja.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Jestem na tak. Często zmierzam się z problemem właściwego wykadrowania obrazka, żeby wcisnąć go w sygnę. ;)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Moim zdaniem za bardzo by to rozciągało stronę + brzydko wyglądało. Nie

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

Tak, sygnatury w 250px są o wiele schludniejsze od tych z wysokością 200px.

Weteran
Opublikowano

Nie, trzeba będzie tylko więcej scrollować.

I tak już macie (wiem, nie jestem lepszy) większe sygny niż posty, które piszecie.

Opublikowano

Hmm..

Jak na 200x800 jest tak rozmazene (spotykam takie prace) to na większych może być lepiej.

..

Ale tak teoretycznie jak zwiekszą sygne, to nie każdy GM raczej się do tego przystosuje (np.geo [do 200x800 nie może to co mówić o 250 oO]) a zarazem by musieli o jedną linijke chyba zmniejszyć dostępne miejsce w sygnie (te chuje muje itp.)

Mimo wszystko na tak.

(Też mnie wkurwia czasem że takie małe sygny trzeba robić ;/)

Opublikowano
Jak na 200x800 jest tak rozmazene (spotykam takie prace) to na większych może być lepiej.

 

Wystarczą pewne umiejętności w PhotoShopie i nie będą rozmazane. Takie są git. Dalej na nie.

86506195548292095751.png

 

exModerator minecraft.MPCforum.pl | exMPC Media Team | exKidModerator SF 09/11

Opublikowano

I tak niektórzy mają tapety w sygnach :|

Na nie ,ja wole 480x180 :) ( czyli mniejsze ,niż dozwolone :] )

Możesz do spoilera napchać tego w trzy dupy podobno i Ci nic nie zrobią :D

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Niezauważalna, ale warn by był, tak?

 

Neutral jednakże, bo nie mam konkretnego zdania.

Jeśli jest margines błędu, za który nie byłoby warna, byłbym na NIE, ale nie wiem, jak jest.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Może po prostu nie robić problemu, jeśli ktoś ma sygnę 800x201 px, zrobić margines błędu do powiedzmy 6-7 px.

Tak może być 50px nie wiele da ale margines tak myślę że do 10px powinno być bez warna.

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

Na tą chwilę nie ma sensu zwiększać.

Przy okazji, ja z reguły (robię ten margines "błędu").

 

Sugestia myślę, że odrzucona (większość na nie i w tym kokosz :P)

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...