Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zBlokowani zapraszają! [no-premium][no-wl][24/7][dedyk]


Vesperianin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14935495249311143575.png

 

82474103920939566526.png

 

Serwer Minecraft zBlokowani.

Zapraszają każdego bez ograniczeń wiekowych.

Jedyne co należy posiadać?

To dobry humor, pozytywną aurę!

No i kulturę aby atmosfera trzymała przyzwoity poziom.

 

DZIAŁANIE SERWERA

PvP - Tak

Potwory - Tak

Zwierzęta - Tak

Uśmiech na twarzy - Tak ( Brak możliwości wyłączenia )

 

Skąd się wzięliśmy?

Jesteśmy grupą miłych osób którzy spędzają miło czas, budując sobie co dusza zapragnie.

Postanowiliśmy więc zarazić tą lubością do klocków zarazić innych.

Postawiliśmy na prostotę i zgranie.

Albowiem to ludzie tworzą serwer, a nie modernizacje.

 

Liczymy na dobrych budowniczych, którym nie brak wyobraźni aby stworzyć coś imponującego.

 

PRZYDATNE INFORMACJE

IP serwera - 46.29.23.28:25670

Administracja - Crono, Vesper, Smokey, Ares

 

To chyba wszystko a więc jeszcze raz zapraszam wszystkich na serwer, aby dowiedzieć się więcej.

Pozdrawiam zBlokowani.

 

PS prosze o kontakt moderatora w razie zastrzezen.

Opublikowano

Fajny serwer. Ogarnięta Administracja. Ogarnięci gracze ( Żadkość). Serwer na dłuższy czas ;).

Zapraszam.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Administracja jest dostępna od godzin popołudniowych w dni robocze, w weekendy to już zależy od obowiązków które pełni.

Przeważnie ktoś jest od godziny 12, w każdym razie, jeżeli administratora nie ma należy poczekać cierpliwie aż pojawi się administrator bądź moderator :)

Opublikowano

A jakiego klimatu oczekiwałeś o wszystkim możesz nas na forum informować tak abyśmy zrobili coś dla każdego chętnie czekamy na pomysły dobrze wiemy że każdy ma swój gust.

 

CronO

Opublikowano

Zapraszam na serwer. Ogarnięta Administracja. Mili gracze. Świetna komunikacja z Adminami jak i graczami poprzez Ts3. Poprostu wymarzony serwer:).

Zapraszam.!

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Normalnie kozacki serw nie moge zabic nikogo bo admini daja god albo ch*j wie co i jeszcze tepaja na spawna.... co to jest za serwer ? chyba wielkie gowno ... a nie serwer ...

Opublikowano

W formie odpowiedzi napiszę tylko iż osoba która jest rządna nie wiadomo jakiego rozlewu krwi, gdziekolwiek popadnie u nas nie zazna rozkoszy z zabijania każdego gdzie się żywnie podoba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...