Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Dlaczego mojemu koledze wyłącza się komputer


Zaacny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym was zapytać.. co może powodować wyłączanie się komputera mojego kolegi podczas uruchomiania Wot-a.

Mój kolega jak mi mówił robi tak:

Włącza luncher Wot-a. Naciska zagraj.. i komputer się wyłącza. Nie, że od razu pada. Tylko wylogowuje się.. zapisuje ustawienia użytkownika i dopiero się wyłącza.

Zwrócił się do mnie o pomoc, ale nie mogę mu w tym pomóc. Jego komputer dawno wypadł z obiegu.. i nie działa zbyt dobrze.

Na pewno nie jest to, że się przegrzewa.. bo nawet nie zdąża uruchomić się gra.

-=-

Prosił bym o szybką pomoc.

Pozdrawiam! ;D

 

-=-

Za sensownie i pomocne odpowiedzi nagradzam. ( tak was mogę zmotywować do pomocy :D )

x

Opublikowano

kup nowego kompa i kłopot z głowy :D

 

Takim jak ty to tylko dawać minusy -_-

Nie dawajmy od razu na straty kolegi.

I ja pytałem co może powodować to działanie ??

-=-

I łaskawie możesz sobie w taki sposób nie nabijać postów ??

 

@Up:

EeEe.. jak ja mam mu to wyjaśnić ??

x

Opublikowano

Kolejny.. nabijacz postów i wkurzacz ludzi xD

Dobra widzę, że jednak zamiast pomocy i pomysłów na poprawę sytuacji.. ograniczacie swój mózg od myślenia..

piszecie wkurzające posty.. i przy okazji nabijacie sobie posty.

-=-

Najeżdżam na wam bo bardzo denerwuje mnie takie zachowanie jak wasze.

-=-

Niestety ale macie rację.. trzeba kupić nowy komp.. ale tą informację/radę można wyrazić w mniej wkurzający sposób

-=-

Dziękuje.. i wyniku narastającego spamu proszę o Zamknięcie Tematu.

 

//Tak jest!

//tk_371

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...