Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Przyspieszyć internet Żeby gra sie nie cioła


mario4311

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pewnie wielu z was ma słabe łącze i gra sie laguje , lub zatnie i musiscie wyjśc , mam na To sposób , Zaczynajmy

:)

 

 

1.Klikamy Start

 

2.Uruchom

 

3.Wpisujemy gpedit.msc

 

4.Przechodzimy do folderu: Konfiguracja komputera

 

5.Szablony administracyjne

 

6.Sieć

 

7.Harmonogram pakietów QoS

 

8.Klikamy na Ogranicz rezerwowaną przepustowość następnie ustawiamy opcje na Włączone i u dołu ustawiamy limit przepustowości na 0%, klikamy Zastosuj i restartujemy komputer.

 

Przyśpiesza Internet o 20%

 

 

Lub Też można uzyć programu

 

Jest To tylko trial na 30 dni

 

Pobierz

 

http://speedy.sh/t7xUv/cfosspeed-v800.exe

Skan

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/152d5fce5331f0a2eaa7c5b5a1c240fab69c2910/600358b5b45a305114238f30ac060e352cf84611

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Tutaj poradnik instalacji gpedit.msc na Windows 7 i Windows Vista

 

http://pclive.pl/porady-komputerowe/windows-2/windows-7/jak-dodac-gpedit-msc-do-windows-7-home.html

 

 

Dodaj do poradnika ;)

1360325468-U541599.png

Opublikowano

A mam pytanie jak to zrobie.To jak użyje np programu takiego jak hide my ip to nie bedzie mi sie lagował internet przy wypełnianiu ankiet?

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

nie bedzie, na viste nie zrobie bo mam xp :) ale juz kolega dal poradnik:)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a dziala np do minecraft'a albo do pobierania plikow?

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Takie poradniki były na mpcforum od dawna, ale w tym dziale też się przyda. Osobiście nie potrzebuję tego programu -.-

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jakos napewno pomaga.Nie wydaje mi sie zeby to bylo az 20% ale napewno pomaga.Jak z flashgeta sciagalem balmore z tym ustawionym na 20% bylo max 679kb/s cos okolo a po tym na 0% rowne 800kb/s ktore sie utrzymywaly ku mojej uciesze ;^]

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

Pomaga, kiedyś tak robiłem jak miałem XP teraz mam Viste i lepszego neta to mi nie potrzebne :)

 

 

@Offtop @Gothrain mi Balmore ściąga Flashgetem min. 3Mb/s :)

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Opublikowano

Ta tylko że to prawie nic nie daje.

Nie odczuwam żadnej różnicy.

Przez ten 2 program miałem potem problemy z pingiem.

Pierwszy dzień fajnie bo ping 80 a dzień później 300.

Odinstalowałem program i ping wraca do 90.

Tut wogóle nie potrzebny.

1/10

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

@UP musisz miec cos nie tak z modemem czy cos bo kazdy jak robi wedlug tego tuta to nic im sie nie psuje :)

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...