Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

18.05.2012 Gorzów WLPK - Koncert charytatywny dla Julki


Espex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już w najbliższy piątek, 18 maja, w klubie Metronom w Gorzowie WLKP odbędzie się koncert charytatywny fundacji "MIEDZY NIEBEM A ZIEMIĄ" z udziałem ekipy SlumsAttack ,

z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej Julki.

Sprzedaż biletów w lokalnym sklepie FILUTSHOP oraz tel. 664 058 180 lub w dniu imprezy przy wejściu do klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy i ludzi dobrej woli!

plakat204.jpg

tcul.jpg

Opublikowano

haha JP'eki w dziurawych dresach ktorzy po nocach podpalaja smietniki i 50% spoleczenstwa boi sie przez nich wyjsc spokojnie z domu

Robia jakis koncert?

Co ja pacze ?

Nie są "dresami", RPS od zawsze pomagają potrzebującym i są zwykłymi ludźmi którzy także mają serce.

Patrząc na Twój post, nawet nie wiesz kto należy do RPS i jak oni się zachowują.

 

Ps. Od kiedy oni są "JP"?

Opublikowano

Nie są "dresami", RPS od zawsze pomagają potrzebującym i są zwykłymi ludźmi którzy także mają serce.

Patrząc na Twój post, nawet nie wiesz kto należy do RPS i jak oni się zachowują.

 

Ps. Od kiedy oni są "JP"?

 

Jeden chuj Pseudo raperzy spiewajacy jak to ich los skrzywdzil to jedno wielkie gowno zwane JP

Niepamietasz jak peja kazal najebac typa ?

Opublikowano

Nie są "dresami", RPS od zawsze pomagają potrzebującym i są zwykłymi ludźmi którzy także mają serce.

Patrząc na Twój post, nawet nie wiesz kto należy do RPS i jak oni się zachowują.

 

Ps. Od kiedy oni są "JP"?

 

Gamus dobrze mówi zanim kogoś z komentujesz najpierw go poznaj

RPS ma wielkie serce chcą jak najlepiej dla młodzieży dla tego z tąd ten przekaz

 

Jeden chuj Pseudo raperzy spiewajacy jak to ich los skrzywdzil to jedno wielkie gowno zwane JP

Niepamietasz jak peja kazal najebac typa ?

 

Ten typ go z prowokował , ciekawe jak ty byś się zachował jak by ci jakiś dzieciak pokazał faka przy tylu ludziach jak byś się poczuł ?

tcul.jpg

Opublikowano

Ten typ go z prowokował , ciekawe jak ty byś się zachował jak by ci jakiś dzieciak pokazał faka przy tylu ludziach jak byś się poczuł ?

ło kurwa, jakiś random pokazał mi fakera... koleś był pod sceną, a nie na niej, więc jaka to kurwa prowokacja? nie upokorzył go aż tak.

i jeśli już, to kazał bym go wyprowadzić, a nie mu napierdolić.

Pejus to jebany lamus, jest słaby psychicznie i tyle.

Nie urodziliśmy się w szpitalu, tylko w internecie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...