Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy to co osiagne na kluczu trial i potem kupie diablo3 pelna wersje z cd keyem to bede mogl to kontynuowaC?


unkownnn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[PYTANIE] Czy to co osiagne na kluczu trial i potem kupie diablo3 pelna wersje z cd keyem to bede mogl to kontynuowaC?

Czyli czy ta postacia, ktora bede gral grajac na trialu, bede mogl dalej grac na zwyklej wersji? pelnej?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tak, będziesz mógł kontynuować grę postacią, którą grałeś na trialu.

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

Up skąd te info;)???

Ja o tym nie słyszałem.

Jakby dało radę podać źródło informacji to byłbym wdzięczny:P

Siema Eniu;)


Opublikowano

Jest to oczywisce chociazby przez fakt gdy zniszczymy na trialu króla szkieletów, wyskakuje okienko czy nie chcemy dokupić pełnej versji gry, do naszego konta.

TTRocmxfX19ldW5lX19fMTk3X19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

@EmperorQ

 

http://www.youtube.c...h?v=4dhBFXzFTX0

 

Co do sposobu na darmowy trial, to nie działa. Koleś wspomina, że po (tak jak to napisał kolega wyżej) zabiciu króla szkieletów, można kontynuować grę tą postacią o ile kupi się pełną wersję. Tak samo jest w World of Warcraft...

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

Wtedy musisz stworzyć nowe konto :)

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Opublikowano

'Pustym kontem' powinno dać ci do myślenia, że na koncie nie będzie żadnych postaci... Usunięcie bohatera czy stworzenie nowego konta - jedno i to samo... EmperorQ's logic

2007932960.png

 

Ktokolwiek twierdzi, że Słońce daje szczęście, ten nigdy nie tańczył w deszczu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...