Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam poszukuję bardzo obeznanych i ogarniętych ludzi do założenia server


karol05boy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam kolesi co by ze mną zbudowali mapkę na serwa i byli współwłaścicielami.Potrzebuje 2 współcicieli żebyś my we 3 złożyli na opłacanie serwa i jeszcze powiem że ja będę Head Założycielem.Czyli potrzebuje budowniczych i współwłaścicieli.Powiem jeszcze że serwer będzie hostowany na

http://www.ownserver.pl/. Będę też go ogłaszał na mpcforum.pl jak jest ktoś chętny pisać na pw.To będzie dedykowany dla wszystkich graczy z mpcforum.

 

Witam poszukuję bardzo obeznanych i ogarniętych ludzi do założenia server

 

 

 

Potrzebuję:

- Moderatora (który zna się na php co w razie potrzeby dopisze skrypt na stronę i zadba o nią )

- Kogoś do pomocy technicznej, Bardzo dobra znajomość servera i pluginów

-Budowniczych do zrobienia mapy

-2 współwłaścicieli którzy by się ze mną składali na opłacanie serwa.

 

Wzór Podania

Nick:

Wiek:

Rekrutacja na :Moderatora/Technicznego/Współwłaściciela/Budowniczego

Mikrofon :tak/nie

Dodatkowe informacje:

 

podania można składać w tym temacie na pw w mpcforum.

post-333086-0-37053000-1337343325.jpg

Opublikowano

Mogłbym pomóc płacić lub być modem ';)

Mialem swoj serwer , znam sie bardzo dobrze na pluginach.

Aktualnie mam moda na takim serwerze exmine ^^

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Okej pomożesz opłacać serw i będziesz moderatorem i składaj podanie teraz na wzór jaki napisałem.

Opublikowano

Nick: Hasin

Wiek: 12

Rekrutacja na : Budowniczego

Dodatkowe informacje: Więc tak: wpłacić na server nie mogę (środków nie ma) ale mogę zostać budowniczym. Umiem budować w stylu egipskim / gotyckim / średniowiecznym / nowoczesnym. Umiem też robić parkoury. Mam dużo pomysłów i znam się lekko na worldedit. Znam też parę konstrukcji z redstone'a.

Mikrofon : Mam , ale po części zepsuty. Raz działa , raz nie...

Opublikowano

Zapraszam.

http://www.mpcforum.pl/topic/377763-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...