Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyłączyć komendy na danym obszarze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do was pytanie. Czy da się wyłączyć komendy na danym obszarze? Proszę o odpowiedzi :) Będzie like :D

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

Tak wpisz komendę : /region flag ''nazwa cuba'' blocked-cmds allow

 

 

blocked-cmds - Blokuje używanie komend w danym regionie

allowed-cmds - Zezwala na używanie komend w danym regionie

211mgqr.jpg


 


Chcesz darmowe kanały/strefy TeamSpeak? Zapraszam na serwer publiczny! IP: rshl.eu


Kontakt GG 48366345


 

Opublikowano

@up Ok, tylko jak ja mam cuboida na miasto i chce teraz zrobić drugiego cuboida o nazwie: komnata i tylko w nim chcę wyłączyć komendy to jak to zrobić?

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano

to wtedy zrob w tym miejscu 2 cuboida o nazwie komnata i wpisz : /region setparent komnata miasto

i wtedy do cuboida komnata wyłączasz komendy. :)

211mgqr.jpg


 


Chcesz darmowe kanały/strefy TeamSpeak? Zapraszam na serwer publiczny! IP: rshl.eu


Kontakt GG 48366345


 

Opublikowano

Dzięki ;) Leci Like

eJwLyMwvKUrN9nXmcq7KyS_PTM1WqFIIAAlm55cnKoQUVSbp6elxBcCV-WbmpSYXJaaVcAWX5hVlFqdyGRpZIDAAb90Zvg~~.png

mca.png

 

Osiągnięcia:

 

 

10

20

50

100

120

150

200

300 X

400 X

500 X

700 X

1000 X

 

 

Proszę, administracjo, zdejmijcie mi trochę % :)

Opublikowano
  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja też mam problem bo jak pisze /rg flag nazwacuboida blocked-cmds fly i czylu ze zablokowałem tą komende ale jak gracze wchodzą to i tak mogą latać nawet jak to zrobiłem co jest ?:p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

też tak mam 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Ponieważ mieli włączony fly przed wejściem na Cuboid 

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...