Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[AzTeam]TuT Jak zrobić szybie Niszczenie Klocków.


Hasumi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logogwi.png

 

Cześć. Tutaj Arczi z Team Azrael.

Na początek mówie że TuT dla osób które wiedzą co to Eclipsa/Mają go na dysku.

Wiec Ta opcja pozwoli wam szybciej niszczyć klocki.

Niestety potrzebne jest narzędzie. Iż nie będzie efektu wiec zaczynamy ! :)

 

Najpierw co robimy to robimy nową zmienna boolean.

NZ92O.png

Ta funkcja spowoduje że będziemy mogli włączać i wyłączać hacka.

 

Nastepnym Krokiem jest przejście w Minecraft.jar do

zCLyF.jpg

 

Nastepnym krokiem jest znalezienie rubryki "private void clickMouse(int par1)" Naciskajac CTRL i F

gp3dD.jpg

 

I jedziemy okolo 6 linijek na dol.

FxdjU.jpg

 

Zmieniamy to na:

Zd5Mp.jpg

 

Heh. I dziala Mozemy wlaczyc/wylaczyc hacka.

Zapisujemy oczywiscie I wlaczamy gre i sie Cieszymy itp Itp.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Zmienną typu boolean, następny krok to przejście do package minecraft.client a nie minecraft.jar

 

Dlaczego w instrukcji warunkowej odnosisz się do klasy Aspire? powinno być if(fastplace) { }.

 

Zmienna bez definicji ma przepisane true, czyli będziemy walić wolno, żeby to zadziałało musimy przypisać zmiennej wartość false bo tak jest w tej instrukcji.

 

Poza tym ta instrukcja ma błąd bo nie otwiera ciała po else.

Opublikowano

Uwiez mi ze jest dobrze. Bo mi dziala. Najpierw sprawdz.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

@Rokes16 nie definicji tylko inicjalizacji i nie true tylko false.

Jeśli zawartość else to tylko 1 linijka, to nie musisz stawiać { i }.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...