Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki pierwszego konkursu w dziale Mass Effect by Zav!


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyniki pierwszego konkursu w dziale na najlepszy poradnik:

 

Merytoryka tekstu, sędzia Hrabia13:

 

1. Fredi11

http://www.mpcforum.pl/topic/619452-konkursrozszerzenia-uniwersum-mass-effect/

2.Tulek

http://www.mpcforum.pl/topic/624443-k-tut-podstawowe-informacje-mass-effect-3/

3. Menester

http://www.mpcforum.pl/topic/619598-k-mass-effect-3-multiplayer-tutorial/

 

Szata graficzna, sędzia Baksiu:

 

1. Fredi11:

http://www.mpcforum.pl/topic/619452-konkursrozszerzenia-uniwersum-mass-effect/

2. Menester:

http://www.mpcforum.pl/topic/619598-k-mass-effect-3-multiplayer-tutorial/

3.Tulek:

http://www.mpcforum.pl/topic/624443-k-tut-podstawowe-informacje-mass-effect-3/

 

Nie mieliśmy wątpliwości z wytypowianiem pierwszego miejsca - Fredi11 zajmuje pierwsze miejsce i wygrywa pudełkową wersje ME3!!!

Z miejscami 2 i 3 miałem wieksze problemy, bo w ocenie sędziów byli równi.. Wybieram jednak pracę Tulka jako pracę konkursową na średnim stopniu podium i Menestera na trzecim. Gratuluję!

 

 

1 miejsce - Fredi11 - Pudełkowa wersja ME3

 

2 miejsce - Tulek - blue/gold member

 

3 miejsce - Menester - talon na -10 %

 

PROSZĘ FREDIEGO11 O KONTAKT NA PW, a Tulka i Menestera o pw dla obserwatora - Wrednej o nadanie nagród. Gratuluje!

Opublikowano

Niemożliwa niespodzianka... No cóż, dzięki wielkie :) Miło było startować w konkursie, jeszcze milej wygrać. Życzę też powodzenia innym w następnych :)

FrediBlog - lifestyle'owy blog młodego internauty


Opublikowano

Plz...

 

Niech w następnym konkursie będzie do wygrania edycja kolekcjonerska albo cyfrowa. :D Cierpię na brak From Ashes i N7 Pakietu. :D

Opublikowano

From ashes można zakupić jako DLC... A misje N7 w większości są kiczowate, 10-15 m na najwyższym poziomie trudności.

 

Fredi11 przekazał dane, jutro puszczam paczkę.

Opublikowano

gz :). Będą kolejne konkursy? <pytanie do administracji>. :>

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...